Raz rude loki, kiedy indziej asymetryczna fryzura. Małgorzata Kożuchowska często zaskakiwała nas swoimi metamorfozami

Małgorzata Kożuchowska wielu osobom kojarzy się obecnie z blond fryzurą. Zdarzało się jej jednak np. do roli, zaszaleć ze swoimi wizerunkiem.

Małgorzata Kożuchowska udowadnia, że kobieta zmienną jest. Aktorka na przestrzeni lat pokazywała swoje przeróżne oblicza. Jej metamorfozy były czasami związane z projektami zawodowymi. Przyglądamy się więc niektórym jej przemianom.

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska w rudych lokach.

Małgorzatę Kożuchowska będzie można oglądać w nowej produkcji pod tytułem "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". W związku rolą na głowie aktorki pojawiły się rude loki. Fryzura przypadła do gustu internautom, którzy pisali, że kolor ten pasuje gwieździe.

 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na wakacjachSylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na rajskich wakacjach z dziećmi

Małgorzata Kożuchowska w asymetrycznej fryzurze w filmie Patryka Vegi

Małgorzata Kożuchowska kilka lat temu zagrała w produkcji "Plagi Breslau" Patryka Vegi. Wtedy można było przecierać oczy ze zdumienia, przyglądać się jej. Aktorka pokazywała się tam w przyciemnionych asymetrycznych włosach, lekko wygolonych z jednej strony. Z pewnością taki image dodawał jej pewnej drapieżności. 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Instagram.com/ malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska w ciemnych włosach 

Ciemniejsze włosy u Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiły się nie tylko przy okazji pracy na planie "Plag Breslau". Aktorkę można było zobaczyć w takim odcieniu na zdjęciach u fryzjera Łukasza Urbańskiego. Postanowił on pokazać internautom, jak wyglądałaby w różnych fryzurach. W propozycjach przemian pojawiły się m.in. długie ciemnobrązowe pukle i grzywka. Specjalista robił nawet ankiety, w których pytał internautów, jaka wersja im się bardziej podoba. 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska screen IS @lukiur

Maja Ostaszewska bez grama makijażuMaja Ostaszewska pokazała się bez makijażu. W naturalnym wydaniu zachwyciła fanów

Małgorzata Kożuchowska w różowej peruce

Małgorzata Kożuchowska była jedną z gwiazd biorących udział w inicjatywie #instanocka. Przy okazji jednej z takich transmisji na żywo można było zauważyć, że aktorka weszła w bajkowy klimat. Miała bowiem na głowie różową perukę ze spinkami. 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska jako Szalony Kapelusznik

Przemianą w Szalonego Kapelusznika Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje poczucie humor. W postać tę wcieliła się przy okazji swoich 49. urodzin, które świętowała w ubiegłym roku. Z tej okazji opublikowała zabawny filmik, w którym jej sławni znajomi występowali jako bohaterowie "Alicji z Krainy Czarów". Sama aktorka była nie do poznania w takiej charakteryzacji. 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Więcej o: