Syn Krawczyka miał utrudniony kontakt z ojcem. Klaudia El Dursi też ma przykre wspomnienia. "Prawdziwym tatą był dla mnie ojczym"

Mówi się, że z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu. Jak się okazuje, bardzo często tak jest, o czym przekonało się wiele gwiazd zagranicznego i rodzimego show-biznesu.

Ostatnimi czasy w mediach dużo mówi się o napiętych relacjach, jakie były pomiędzy zmarłym Krzysztofem Krawczykiem, a jego synem Krzysztofem Juniorem. Nie tylko ich stosunki miały wiele do życzenia. Przypomnijmy kilka rodzinnych dram wśród celebrytów.

Krzysztof Krawczyk i jego syn Krzysztof Krawczyk Junior 

Krzysztof Krawczyk Junior jest owocem miłości słynnego piosenkarza z wokalistką Kaliną Żytowiak. Niestety relacje ojca z synem nie należały do najlepszych od ostatnich trzech dekad. W najnowszym wydaniu programu "Uwaga" wyznał, że mimo licznych prób nie potrafił nawiązać kontaktów z ojcem, który nie odbierał od niego telefonów. Jak twierdzi, przeszkadzać w kontaktach z Krzysztofem miała mu jego żona Ewa.

Bezpośrednio widziałem tatę ostatni raz półtora roku temu, a przez ostatnie miesiące kontaktu nie miałem w ogóle. On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać - mówił przed kamerami TVN.

Krzysztof KrawczykKrzysztof Krawczyk Uwaga! TVN screen

Klaudia El Dursi z ojcem

Klaudia El Dursi również miała kiepski kontakt z ojcem. Mężczyzna z pochodzenia Libijczyk bardzo rzadko pojawiał się w domu, a jak już to robił, to chciał znaleźć córkom mężów, o czym prowadząca "Hotel Paradise" opowiedziała w wywiadzie do magazynu "VIVA!".

Nie mamy żadnych relacji. Jak byłyśmy dojrzałymi kobietami, to pojawił się po to, żeby znaleźć nam męża. Jak wiedział, że się na to nie zgodzimy, to kontakt się urwał. (...) Nie brakowało mi ojca, bo prawdziwym tatą był dla mnie mój ojczym - zwierzała się modelka.

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi Fot. Instagram/ klaudia_el_dursi

Meghan Markle z ojcem 

Meghan Markle jest skłócona praktycznie z całą rodziną oprócz matki. Najczęściej niepochlebnie na jej temat w mediach wypowiada się ojciec - Thomas Markle, który żalił się, że córka nie chce mieć z nim kontaktów. Co więcej, upubliczniał prasie ich prywatną korespondencję. Wcale nie lepsza była przyrodnia siostra żony księcia Harry'ego - Samantha, która wróciła do nazwiska Markle, jak tylko dowiedziała się, że Meghan spotyka się z Harrym.

Meghan Markle, Thomas MarkleMeghan Markle, Thomas Markle East News

Britney Spears z ojcem

Britney Spears w 2008 roku została ubezwłasnowolniona przez swojego ojca. Od tamtej pory James Spears decyduje o niemalże każdym aspekcie życia swojej znanej córki i sporo na tym zarabia. Rok temu piosenkarka zbuntowała się i weszła z ojcem na drogę sądową, aby uwolnić się spod kurateli. Sprawa jest w toku, a fani gwiazdy zorganizowali ruch #freeBritney.

Britney Spears, Jamie SpearsBritney Spears, Jamie Spears ONS/EAST NEWS

Jennifer Aniston z mamą

Kiepskie relacje aktorki z jej mamą zaczęły się jeszcze w dzieciństwie, gdy odszedł od nich ojciec Jennifer. Niestety dziewięcioletnia wówczas dziewczynka nie odnalazła wsparcia w mamie, o czym mówiła w jednym z wywiadów.

Krytykowała mój wygląd, a gdy dorosłam, pracę, brak dzieci. Nie aprobowała niczego, co robiłam. Jako modelka była piękna, zjawiskowa. Ja nie odpowiadałam jej ideałom - wspominała Aniston.

Co więcej, mama aktorki - Nancy Dow napisała książkę o ich relacjach, co oczywiście się nie spodobało znanej córce. Przed śmiercią Nancy Dow wykreśliła Jennifer Aniston ze swojego testamentu.

Jennifer AnistonJennifer Aniston fot. ONS

Adele z ojcem

Ojciec Adele - Mark Evans opuścił córkę oraz jej matkę, gdy piosenkarka miała tylko dwa lata. Jak donosiły brytyjskie tabloidy, mężczyzna nadużywał alkoholu i nie płacił alimentów. Po latach ich relacje się poprawiły, jednak nie na długo. Mark Evans po śmierci swojego ojca wpadł w alkoholizm i przestał się kontaktować z córką.

Piłem dużo i często. Przestałem być i żyć dla kogokolwiek. Nie było mnie także dla Adele wtedy, kiedy prawdopodobnie najbardziej mnie potrzebowała - mówił kilka lat temu.

instagram.com/adele/instagram.com/adele/ instagram.com/adele/

Więcej o: