Joanna Opozda w drapieżnej stylizacji. Kolczyk w nosie i różowe pasemka. Udana metamorfoza?

Wygląda na to, że Joanna Opozda świetnie bawi się przy okazji nowego projektu. Na zdjęciach z planu widzimy, że wciela się w rolę mocno odbiegającą od jej prywatnego wizerunku. Fani są zachwyceni.

Joanna Opozda jest zazwyczaj wierna eleganckiemu stylowi. Na czerwonym dywanie i ściankach pojawia się niemal zawsze w rozświetlającym makijażu i starannie wykonanej fryzurze. Wykonywany zawód wymaga jednak od niej, drastycznych niekiedy, metamorfoz. Wnosimy, że na planie nowego projektu aktorka wciela się w bardzo wyrazistą postać.

Zobacz wideo Sandra Kubicka zagrała w Koło Plotka. Karolina Pisarek i Joanna Opozda kandydatkami do walki na Fame MMA

Joanna Opozda w różowych doczepkach i ostrym makijażu. "To zdjęcie zrobiło dzień chyba wszystkim"

Opozda pokazała kilka zdjęć z planu projektu, nad którym obecnie pracuje. Jej stylizacja jest zaskakująca, przyznajemy, że nie widzieliśmy mamy małego Viniego w tak drapieżnym wydaniu. Twarz aktorki pokryta jest mocnym makijażem, w oczy rzuca się też piercing obecny na nosie i w uszach Opozdy. Charakteryzatorzy zdecydowali się również nieco odmienić fryzurę gwiazdy - w jej naturalne kosmyki zostały wpięte różowe doczepki.

Fani wylewnie zareagowali na nowe zdjęcie Opozdy. Pod postem pojawiły się komentarze na temat jej filmowej metamorfozy. Posypały się komplementy.

Asia, to zdjęcie zrobiło dzień chyba wszystkim! Kwitniesz kochana.
Po stroju i dodatkach widać, że to będzie ostra kobieta, co nie da sobie w kaszę dmuchać.
Wow, wyglądasz jak nastolatka. Pięknie - czytamy w komentarzach na Instagramie.
 

Z hashtagów umieszczonych w poście dowiadujemy się, że Opozda pracuje na planie filmu "Wieczór kawalerski". O produkcji nie wiemy jeszcze zbyt wiele, wiadomo jednak, że u boku aktorki zobaczymy Mateusz Banasiuka, z którym miała okazję pracować na planie "Pierwszej miłości".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.