HIGH League 2. Kiedy i o której zaczyna się gala? Karta walk, zawodnicy, PPV

Przed nami już druga odsłona gali HIGH League, która zadebiutowała w 2021 roku. Tym razem walką wieczoru jest starcie pashaBiceps vs. Owca WK, a Lexy Chaplin będzie mieć kolejną szansę na zwycięstwo w oktagonie.

Więcej o galach MMA przeczytasz na Gazeta.pl

HIGH League to kolejna już polska federacja organizująca gale typu freak show fight. W oktagonie stają influencerzy, youtuberzy czy osoby znane ze świata mediów. Na pierwszej gali, która odbyła się 28 sierpnia 2021 roku, podczas walki wieczoru zmierzyły się znane z Teamu X Lexy Chaplin i Natalia "Natsu" Karczmarczyk. Pojedynek zwyciężyła Natsu jednogłośną opinią sędziów. Druga odsłona HIGH League odbędzie się w sobotę 5 lutego 2022 roku w krakowskiej Tauron Arenie, a włodarze zaplanowali w sumie osiem walk.

Zobacz wideo Lexy na zdjęciu sprzed lat

HIGH League 2. Karta walk, zawodnicy

Podczas walki wieczoru w oktagonie zmierzą się e-sportowiec Jarosław "pashąBiceps" Jarząbkowski i kulturysta znany z projektu "Warszawski koks" Michał "Owca WK" Owczarzak. Jako co-main event zaplanowano spotkanie Lexy Chaplin z influencerką Agatą "Fagatą" Fąk. Cała karta walk wygląda następująco:

  • Konrad Karwat vs. Mariusz "Super Mario" Sobczak,
  • Jakub Nowaczkiewicz vs. Hubert "Dredziasty" Węzka,
  • Alan Kwieciński vs. Denis Załęcki,
  • Piotr "Czuux" Czupryn vs. Piotr "Edzio" Bylina,
  • Norbert "Dis" Gierczak vs. Maciej "Zony" Zoniuk,
  • Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski vs. Maciej "Big Jack" Jarema,
  • Lexy Chaplin vs. Agata "Fagata" Fąk,
  • Jarosław "pashąBiceps" Jarząbkowski vs. Michał "Owca WK" Owczarzak.

HIGH League 2. Data, godzina, PPV

Druga odsłona HIGH League odbędzie się w sobotę 5 lutego 2022 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00. Dostęp do PPV można wykupić na stronie HIGH League po założeniu konta, a najniższa cena wynosi 27,99 zł. Jak informowali włodarze, już pod koniec stycznia, wszystkie bilety na organizowaną w Tauron Arenie galę, zostały wyprzedane.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.