"Stepowa miłość". Ile odcinków liczy nowy serial Telewizji Polskiej? Do kiedy emisja w TVP?

W ramówce TVP pojawiłt się nowy ukraińsko-rosyjski serial, który zastąpił "Kozacką miłość". Niestety, to, ile odcinków liczy "Stepowa miłość", może nieco rozczarować fanów "Kozackiej miłości".

Więcej o serialach przeczytasz na Gazeta.pl

"Kozacka miłość" była niekwestionowanym hitem ramówki TVP, a, jak ustalił serwis Wirtualnemedia.pl, pierwsze odcinki oglądało średnio 1,75 mln widzów. Fani produkcji z pewnością pożegnali ją z dużym żalem, jednak już dzień po emisji ostatniego odcinka Telewizja Polska rozpoczęła emisję "Stepowej miłości", która jest kontynuacją losów Marysi Sotnik (Zoriana Marczenko). Chociaż serial z pewnością też ma dużą szansę, aby przyciągnąć przed ekrany znaczną liczbę widzów, losy bohaterów "Stepowej miłości" będą mogli śledzić znacznie krócej.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o odejściu z TVP

Paweł i Franka M jak miłość"M jak miłość". Paweł niedługo bierze ślub. Pamiętacie jego poprzednie partnerki?

"Stepowa miłość". Ile odcinków liczy serial? Kiedy ostatni?

"Kozacka miłość" liczyła aż 270 epizodów i mimo że ukazywały się od poniedziałku do piątku, emisja rozciągnęła się od listopada 2020 aż do stycznia 2022 roku. "Stepowa miłość", być może ze względu na to, że jest jedynie kontynuacją, składa się tylko ze 115 odcinków. Pierwszy Telewizja Polska wyemitowała 26 stycznia, co oznacza, że finałowy zobaczymy najprawdopodobniej w okolicy czerwca lub lipca 2022 roku.

"Stepowa miłość". Godziny emisji i powtórki

"Stepową miłość" można oglądać w TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. Powtórki telewizyjne emitowane są dzień po emisji premierowej (a w przypadku powtórek z piątku - w poniedziałki) ok. godziny 13:15. Serial można oglądać także online za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl, a także na YouTubie - jednak tutaj dostępny jest bez polskiego tłumaczenia.

Królowa Elżbieta IISprawdź sekret długowieczności Elżbiety II

"Stepowa miłość". O czym jest serial?

Fabuła serialu skupia się na losach Marysi, która zostaje porwana z kozackiego oddziału Jermołaja. Gdy oddział zatrzymuje karawanę syna tureckiego ambasadora, Giulchana, dochodzi do starcia. Giulchan zauważa Marysię, która robi na nim ogromne wrażenie, i porywa ją do pałacowego haremu. Pracujący dla Giulchana strażnik Altan stawia sobie za cel, aby ochronić dziewczynę, mimo że oznacza to niesubordynację wobec władcy.

Więcej o: