"Kontrola". Premiera trzeciego sezonu już wkrótce. Gdzie będzie można obejrzeć serial?

Fani serialu "Kontrola" mają powód do radości. Już dziesiątego lutego na platformie Player będzie miał premierę trzeci sezon. W obsadzie pojawią się też nowe nazwiska. Kogo zobaczymy na ekranie?

Więcej informacji na temat popularnych seriali znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Co połączyło Anię i Roberta? Historia miłości Lewandowskich

"Kontrola" to serial, który reżyserka, Natasza Parzymies, stworzyła jako etiudę na zaliczenie przedmiotu na studiach. Miejscem akcji odcinków jest współczesna Warszawa, bohaterkami są natomiast dwie zakochane w sobie dziewczyny. W główne postacie wcielają się Ada Chlebicka i Ewelina Pankowska. Pierwszy sezon serii został opublikowany w serwisie YouTube i szybko zdobył międzynarodową popularność. Produkcja zyskała fanów w Brazylii, Indiach, Stanach Zjednoczonych i Chinach. W ubiegłym roku serial zadebiutował na platformie Player.pl.

Anita SokołowskaAnita Sokołowska świętuje 46. urodziny. Zobacz, jak się zmieniła

"Kontrola". Co wydarzy się w trzecim sezonie? 

Po kilku miesiącach za granicą Majka wróci do Warszawy. Podczas jej nieobecności Natalia poświęci się realizacji swoich marzeń. Dziewczyny nie mogą doczekać się ponownego spotkania. Wydaje się, że nic nie może stanąć na drodze do ich wspólnego szczęścia. Los ma jednak wobec nich inne plany Czy bohaterkom uda się przetrwać trudny czas?

W trzecim sezonie dziewczyny dojrzały już do uczucia, które je połączyło. Majka po kilku miesiącach spędzonych za granicą, wraca do Polski. Natalia z kolei spędziła ten czas skupiając się na realizacji swoich marzeń. Po miesiącach rozłąki nie mogły się doczekać ponownego spotkania. Burzliwe czasy mają już za sobą, teraz do pełni szczęścia potrzebują już tylko siebie. I kiedy wydawać by się mogło, że nic już nie może stanąć im na drodze, ich życie wywraca się do góry nogami. Decyzja o posiadaniu dziecka powinna być przemyślana, jednak tego czasu w przypadku Majki i Natalii zabrakło - czytamy w opisie trzeciej serii.

'8 rzeczy, których nie wiecie o facetach'- premiera filmu"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Bachleda-Curuś na chwilę zjawiła się na premierze. Nie olśniła

"Kontrola". Kogo zobaczymy w nowym sezonie?

W trzecim sezonie na ekranie zobaczymy dobrze znane twarze, nie zabraknie jednak kilku niespodzianek. W serialu pojawią się gwiazdy kina i estrady. W rolach epizodycznych wystąpią: Dorota Stalińska, Cezay Żak, Irena Melcer, Katarzyna Gniewkowska, Agata Różycka i Ralph Kaminski.

"Kontrola". Kiedy premiera? Gdzie można obejrzeć serial?

Trzecia seria "Kontroli" pojawi się na platformie Player.pl już dziesiątego lutego. W każdy czwartek będzie emitowany nowy odcinek. W kolejnych miesiącach serial zasili także bibliotekę Discovery+. 

Więcej o: