"Miłość i przeznaczenie". Ile odcinków liczy serial turecki? Do kiedy emisja w TVP?

"Miłość i przeznaczenie" to kolejny serial znad Bosforu, który ma szansę podbić serca widzów. W ramówce Telewizji Polskiej debiutuje na początku grudnia, a my sprawdzamy, ile ma odcinków i do kiedy będzie można go oglądać.

Więcej o serialach przeczytasz na Gazeta.pl

Na początku grudnia 2021 widzowie TVP pożegnali uwielbiany "Promyk nadziei", którego emisja rozpoczęła się w marcu tego roku. Na nową propozycję fani tureckich seriali nie musieli czekać długo. Dzień po finale "Promyka", 3 grudnia, na antenie TVP2 rozpoczyna się emisja serialu "Miłość i przeznaczenie", który można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15. W obsadzie znalazło się kilku doskonale znanych fanom tureckich produkcji aktorów, w tym Demet Özdemir z "Wymarzonej miłości" oraz Engin Öztürk ze "Wspaniałego stulecia".

''Allo 'Allo'"'Allo 'Allo!". Serialowa Yvette nadal lśni na ściankach. Helga prowadzi biznes

"Miłość i przeznaczenie". O czym jest serial?

Główną bohaterką serialu jest pochodząca z biednej rodziny Zeynep, którą ojciec, za zgodą biologicznej matki, Sakine, oddał na wychowanie bogatym ludziom. Zeynep dostała dzięki temu szansę na wykształcenie i dobry życiowy start. Biologiczna matka bohaterki zatrudniła się jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców córki. Nikt z ich otoczenia nie ma jednak pojęcia, jakie relacje łączą kobiety. Zeynep planuje ślub z bogatym Farukiem, jednak Sakine ma dla córki przygotowany inny plan.

"Miłość i przeznaczenie". Ile odcinków liczy i kiedy ostatni?

"Miłość i przeznaczenie" będzie liczyć w sumie 138 odcinków, nieco mniej niż "Promyk nadziei", który miał ich aż 164. Z racji tego, że nowa turecka telenowela również będzie emitowana od poniedziałku do piątku, ostatni odcinek "Miłości i przeznaczenia" ukaże się mniej więcej pod koniec czerwca 2022 roku.

Najbardziej spektakularne metamorfozy aktorskieNajbardziej spektakularne metamorfozy aktorskie. Oni oszpecili się dla roli

"Miłość i przeznaczenie". Kiedy oglądać? Czy będą powtórki?

Odcinki serialu emitowane będą od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w TVP2. Jak na razie Telewizja Polska nie planuje powtórek "Miłości i przeznaczenia" w ramówce, jednak tak jak wszystkie tureckie produkcje ukazujące się w TVP, serial powinien trafić na platformę vod.tvp.pl.

"Miłość i przeznaczenie". Obsada tureckiego serialu. Aktorzy i bohaterowie

Demet Özdemir w serialu wciela się w postać głównej bohaterki, Zeynep. Oprócz niej w produkcji grają również m.in.:

  • Ibrahim Çelikkol jako Mehdi,
  • Nursim Demir jako Zeliha,
  • Zuhal Gencer jako Sakine,
  • Senan Kara jako Nermin,
  • Sinan Demirer jako Bayram,
  • Hülya Duyar jako Sultan,
  • Naz Göktan jako Emine,
  • Engin Hepileri jako Faruk,
  • Helin Kandemir jako Kibrit,
  • Zeynep Kumral jako Müjgan.
Więcej o: