High League 2022. Znany jest termin drugiej i kolejnych edycji walk ligi Malika Montany. Kiedy będzie High League?

High League powróci. Już wiadomo, kiedy odbędą się kolejne gale. Jedno jest pewne - w lutym zrobi się naprawdę gorąco! Szykuje się starcie gwiazd.

Więcej na temat sportów walki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Malik Montana ogłasza kolejne gale High League. Znane są już daty kolejnych edycji. To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów walk freak-fightowych. Jacy influencerzy zmierzą się tym razem?

Zobacz wideo Natsu opowiada o swoich odczuciach po walce na High League

Gala High League II. Kiedy powróci wydarzenie?

Jak już oficjalnie zapowiedziano, w 2022 r. powraca High League. To nie tylko gale walk, ale także wiele towarzyszących im wydarzeń. Fani mogą oglądać treningi medialne i śledzić konferencje prasowe. Gospodarzem show jest Malik Montana.

Pierwsza edycja wysokiej ligi odbyła się pod koniec sierpnia 2021 r. w Trójmieście. Wydarzenie okazało się sukcesem, dlatego możemy już przygotowywać się na kolejne edycje emocjonującego show. Wyniki sprzedaży były rekordowe – przebiły wszystkie debiutanckie gale MMA na świecie.

W ramach ośmiu pojedynków w Ergo Arenie zmierzyli się wtedy mistrzyni świata w boksie zawodowym, Ewa Brodnicka oraz influencerzy Lexy Chaplin, Natalia Natsu Karczmarczyk, Aniela LilMasti Bogusz, Jakub Japczan Piotrowicz.

High League 2022. Kolejne edycje walk ligi Malika Montany są już znane

Już niedługo wszystkich miłośników szalonych walk czeka wiele emocji.

Wracamy do was już na początku roku. Szykujcie się na prawdziwe bomby i jeszcze większe hity niż przy naszym debiucie - zapowiada Malik Montana.

5 lutego 2022 r. w Krakowie odbędzie się druga edycja High League. Ale to nie wszystko. W czerwcu zawodnicy zmierzą się ponownie w oktagonie w Trójmieście (konkretna data walk: 4 czerwca). A trzy miesiące później - 17 września 2022 r., walki odbędą się w Gliwicach.

 
Więcej o: