Dominik Abus z "Gogglebox" załatwił szwagrowi udział w walce MMA. Z wesela prosto na konferencję gali

Dominik Abus znany jest szerokiej publiczności z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Podczas wywiadu, który odbył się po konferencji gali MMA-VIP 3 przyznał, że to właśnie on namówił Kamila Gmosińskiego do udziału w walce.

Już niedługo odbędzie się gala MMA-VIP 3. Wygląda na to, że druga edycja odniosła duży sukces, skoro zdecydowano zorganizować kolejną odsłonę show. Zmagania zawodników będziemy mogli oglądać 29 października. Jednym z zawodników będzie Kamil Gmosiński, który wystąpi na gali za namową Dominika z "Gogglebox".

Zobacz wideo Kulisy ostatniej walki Marcina Najmana! Powiedział dość

Dominik Abus załatwił Kamilowi Gmosińskiemu walkę na MMA-VIP 3

Dominik Abuszauważył, że Kamil ma ogromne predyspozycje do takiej formy sportu i postanowił mu lekko pomóc w karierze sportowej. Mężczyzna zadzwonił do Marcina Najmana i zapytał o to, czy Gmosiński może wystąpić na kolejnej gali. Odpowiedź była twierdząca i już pod koniec października odbędzie się wyczekiwana walka.

Kamil przyznał, że od zawsze marzył, o tym, aby móc sprawdzić swoje możliwości. W przyszłości są plany, aby podnieść nieco poprzeczkę i starać się walczyć z najlepszym zawodnikami.

Zawsze się tym interesowałem i chciałam sprawdzić się, jak to jest bić się w klatce […]. Od niecałych trzech miesięcy przygotowuje się typowo pod MMA. Oczywiście nie jestem zawodowcem, amatorsko się przygotowuję - powiedział Kamil.
Z każdą kolejną walką będziemy podnosić poprzeczkę, jeżeli chodzi o przeciwników - przyznał Dominik.

Warto również dodać, że Kamil jest szwagrem Dominika. Panowie przyjechali na konferencję prosto z wesela Gmosińskiego.

 
 

Pod koniec października odbędzie się trzecia edycja gali MMA-VIP

Pierwsza gala MMA-VIP odbyła się odbyła się 13 lutego 2021. W walce wieczoru Szymon Wrzesień pokonał założyciela federacji czyli Marcina Najmana. Kilka miesięcy później zorganizowano drugą galę, a już niebawem zobaczymy zmagania kolejnych zawodników.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.