Wojtek "Oj Wojtek" Przeździecki. Kim jest? Poznajcie bliżej przeciwnika Sylwestra Wardęgi

Wojtek Przeździecki należy do grona youtuberów, którzy zgromadzili dookoła siebie rzeszę wiernych fanów. Ten młody twórca internetowy już niedługo zadebiutuje w oktagonie na gali Fame MMA 11. Poznajcie bliżej przeciwnika Sylwestra Wardęgi.

Wojtek Przeździecki wzbudza duże zainteresowanie wśród internautów, którzy starają się dowiedzieć o nim czegoś więcej. Specjalnie dla was zebraliśmy najważniejsze informacje na jego temat.

Wardęga i oj WojtekOj Wojtek zawalczy z Sylwestrem Wardęgą na Fame MMA

Zobacz wideo Z kim Krystian Ziętkowski chciałby się zmierzyć na Fame MMA? [Lista Plotka]

Wojtek Przeździecki i WIP Bros

27-letni youtuber dał się poznać szerokiej publiczności za sprawą filmów publikowanych na kanale WIP Bros. Konto powstało w 2016 roku i od tamtej pory zgromadziło blisko 1,5 miliona subskrypcji. Niestety w połowie sierpnia Wojtek ogłosił, że działalność kanału zostaje zamknięta. W opublikowanym filmie Wojtek wyjaśnił, że od dłuższego czas brakowało im pomysłów do nagrywania i zmagali się z ogromnym poczuciem bezsilności. Youtuber wyznał, że nadszedł czas, aby skupić się na prywatnych projektach.

 

Wojtek "Oj Wojtek" - kariera w mediach społecznościowych

Wojtek Przeździecki z sukcesami rozwija swój prywatny kanał na YouTubie pod nazwą "ojwojtek". Do tej pory zgromadził ponad 31 tysięcy widzów. Youtuber publikuje tam vlogi z przygotowań do walki na FAME MMA, w której niebawem zadebiutuje.

Przeździecki jest również aktywny na Instagramie, gdzie może pochwalić się imponującym wynikiem, jeżeli chodzi o liczbę fanów. Każdego dnia jego relacje i zdjęcia może zobaczyć blisko 178 tysięcy osób.

 

Wojtek Przeździecki zawalczy Sylwestrem Wardęgą - Fame MMA

2 października odbędzie się bardzo ciekawe wydarzenie. Wojtek stoczy walkę z Sylwestrem Wardęgą. Przeciwnik Wojtka ma jednak większe doświadczenie, ponieważ wcześniej stoczył walkę z Kacprem Błońskim, która zakończyła się jego porażką.

Warto dodać, że Wojtek przyjaźni się z Frizem i pozostałymi członkami słynnej Ekipy. Fani są ciekawi czy ta znajomość będzie miała wpływ na przebieg pojedynku. Sylwester wspomniał na swoim InstaStories, że ma zamiar wypytać Przeździeckiego o dramę Ekipy.

 
Więcej o: