"Milionerzy". Spacer Korzeniowym Dołem w Kazimierzu Dolnym to przechadzka po czym? "Ryzyk fizyk, jakoś trzeba iść dalej"

"Milionerzy" i pytanie o spacer? Czemu nie. Spacer Korzeniowym Dołem w Kazimierzu Dolnym to przechadzka po? No właśnie. Takie pytanie za 2 tys. zł zadał Hubert Urbański w 388. odcinku "Milionerów".

Agnieszka, absolwentka SGH, dopiero zaczęła grę o milion. Już pytanie za 2 tys. zł sprawiło, że musiała się nieźle zastanowić i skorzystać z pierwszego koła ratunkowego w "Milionerach".

Milionerzy. Jakie miasto jest siedzibą rządu Izraela i jego największym miastem?"Milionerzy". Jakie miasto jest siedzibą rządu Izraela i jego największym miastem?

Spacer Korzeniowym Dołem w Kazimierzu Dolnym to przechadzka:

  • A: główną ulicą miasta
  • B: nadwiślańskim deptakiem
  • C: po kazimierskim rynku
  • D: malowniczym wąwozem

Znacie już prawidłową odpowiedź na to pytanie? Agnieszka nie była w stanie odpowiedzieć od razu i wahała się między odpowiedziami "C" oraz "D". Ostatecznie skorzystała z pomocy koła ratunkowego "pół na pół", które odrzuciło odpowiedzi "A" i "B". Dylemat Agnieszki nie został więc rozwiązany.

'Milionerzy'. Padło pytanie za pół miliona złotychMilionerzy. Co pomaga wykończyć rusztowanie warszawskie?

"Milionerzy". Spacer Korzeniowym Dołem to spacer po czym? Prawidłowa odpowiedź

Agnieszka nie chciała na samym początku walki o milion korzystać z kolejnego koła, dlatego zdecydowała się na oddanie strzału.

Ryzyk fizyk, jakoś trzeba iść dalej - powiedziała Hubertowi.

Ostatecznie poprosiła więc o zaznaczenie odpowiedzi "D". I był to dobry strzał. Malowniczy wąwóz to była poprawna odpowiedź.

"Milionerzy" emitowani są od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 w TVN

'Milionerzy' odcinek 387"Milionerzy". Co oznacza "ganz egal"? Pytanie za 75 tysięcy złotych

Więcej o: