Kinga Sawczuk weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami". Kim jest influencerka i czym się zajmuje?

Kinga Sawczuk spróbuje swoich sił w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Kim jest polska influencerka i czym zyskała popularność w internecie?

Kinga Sawczuk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego internetu. Ostatnio potwierdzono informację, że weźmie udział w programie "Taniec z gwiazdami". Jej taneczne zmagania na parkiecie widzowie Polsatu będą mogli śledzić już jesienią. Kim jest influencerka i czym zyskała sobie sławę w sieci?

Zobacz wideo Co śmieszy, a co jara Kingę Sawczuk? [Lista Plotka]

Kim jest Kinga Sawczuk?

Kinga Sawczuk zasłynęła na TikToku pod pseudonimem Kompleksiara. Na serwisie pojawiła się w 2014 roku i do tej pory zdobyła ogromną popularność. Obecnie obserwuje ją ponad pięć milionów osób. Na TikToku zaczynała od zabawnych filmików, w których prezentowała m.in. układy taneczne. Później doszły także testy kosmetyków i tematy lifestylowe. Do dziś na profilu zamieszcza wiele satyrycznych nagrań. W miarę zyskiwania popularności, zaczęła nagrywać także krótkie relacje ze swojego prywatnego życia. Następnie przyszła pora na inne media społecznościowe. Do imponującego sukcesu na TikToku dodała działalność na Instagramie i Youtubie. Po kilku latach zmieniła swój nick i zaczęła firmować swoje konta własnym imieniem i nazwiskiem. Instagramowy profil Kingi Sawczuk obserwuje milion osób, natomiast na Youtubie zgromadziła prawie pół miliona subskrybentów. W ubiegłym roku napisała książkę "Jak zaistnieć w necie i być sobą", opisując różne wątki ze swojego życia. Po części to autobiografia, ponieważ Kinga pisze w niej o swoich początkach w internecie. Daje także wskazówki, co robić, by zaistnieć, jak stworzyć własną markę w internecie i jednocześnie robić to w zgodzie ze sobą.

Kinga Sawczuk - wiek

Kinga Sawczuk ma obecnie 20 lat. Swoją działalność w sieci zaczynała, kiedy miała zaledwie 13. Pochodzi z Przasnysza, a obecnie mieszka w Warszawie. Dziś może mówić o dużym sukcesie. O swoim prywatnym życiu i o tym, czy ma chłopaka - pisze w swojej książce. Gwiazda internetu zaimponowała widzom swoją naturalnością - nie nosi ciężkiego makijażu i promuje jedynie delikatną ingerencję w urodę. Teraz fani 20-latki będą mogli ją oglądać w "Tańcu z gwiazdami", który pojawi się w jesiennej ramówce Polsatu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.