"Przysięga" odcinek 380. Narin przeżywa kłótnię z matką i nie może jej wybaczyć. Streszczenie odcinka

W 380. odcinku "Przysięgi" bohaterowie przeżyją wiele nieprzyjemnych emocji. Narin pokłóci się z matką, a Emir przejdzie samego siebie. Co się wydarzy?

W serialu „Przysięga” pojawiło się ostatnio wiele zaskakujących wątków. Nowe postacie wywołały zamieszanie w życiu głównych bohaterów. Munever i Kumru – matka i siostra Narin, które wciąż mieszkają pod jej dachem stały się powodem awantury. Matka spoliczkowała młodszą córkę, czego świadkiem była Narin. Młoda kobieta wda się w dyskusję z matką. Oskarży Munever, że ta przez lata się nią nie interesowała. Stanie także w obronie Kumru. Później będzie musiała wypłakać się w ramionach Kemala. Również jej siostra jest wściekła na matkę. Nie chce z nią rozmawiać. Munever zalewa się łzami – ma konflikt z obiema córkami. Tymczasem Kumru dalej snuje plany, aby zostać u Narin i Kemala. Próbuje także podrywać przyszłego szwagra, a do siostry czuje nienawiść za to, że jest szczęśliwa.

Ewa SzabatinEwa Szabatin na zdjęciu w pełnym makijażu i bez niego. "Czasem wyglądamy jak kupa"

„Przysięga” odcinek 380. Emir przechodzi samego siebie

Tymczasem w domu Emira bez zmian. Mężczyzna wciąż ma nadzieję, że Feride zrezygnuje z pracy. Okazuje się jednak, że dziewczyna jest silniejsza niż myślał. Podpisuje niekorzystną umowę o pracę i stawia się na każde żądanie pana domu. Emir natomiast wynajduje jej coraz to nowe zadania i zamęcza pracownicę. Mimo to Feride wywiązuje się z nich bez zarzutu. Jej pracodawca jest zdziwiony, że mimo jego zachowania dziewczyna jeszcze nie odeszła. Postanawia jeszcze bardziej ją zniechęcić. Wzywa ją wieczorem, po intensywnym sprzątaniu, aby wykonała kolejne absurdalne zadanie. Feride jest skazana na znoszenie humorów Emira, który nie daje za wygraną.

księżna Kate, Meghan MarkleKsiężna Kate nigdy nie wybaczy Meghan. "Wywiad był gwoździem do trumny"

Emisja 380. odcinka „Przysięgi” już we wtorek, 30 marca o 16:05 w TVP1.

Zobacz wideo Seriale, które na zawsze zmieniły telewizję [RANKING]

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!