"Przysięga" odcinek 376. Feride wychodzi z więzienia. Czy zgłosi się do pracy w rezydencji?

W 376. odcinku "Przysięgi" Feride wyjdzie na wolność. Współwięźniarka Cavidan będzie musiała podjąć się obiecanego zadania. Narin przeżyje rozterki z powodu matki.

W 376 odcinku „Przysięgi” dowiemy się o dalszych losach Feride. Poznaliśmy ją jako współwięźniarkę Cavidan. Kobiety zaprzyjaźniły się. Teraz Feride wychodzi z więzienia z czekiem na dużą sumę i zadaniem do wykonania. Spotyka się z bratową i przekazuje kwotę na leczenie brata. Ta jest zdziwiona skąd szwagierka ma tyle pieniędzy. Była więźniarka odpowiada, że jest to pożyczka, którą musi spłacić. Sama udaje się w drogę do domu Emira, gdzie ma zająć się jego dzieckiem.

Demi LovatoDemi Lovato została zgwałcona w wieku 15 lat. Nikt nie został ukarany

„Przysięga” odcinek 376. Kumru odkryje, że Narin i Kemal nie są małżeństwem

Matka i siostra Narin w dalszym ciągu przebywają pod jej dachem. Kobieta jest zła, że musi je gościć. Kemal tłumaczy się, że nie miał innego wyjścia, niż zaprosić je do domu. Kumru znalazła się bowiem w niebezpiecznej sytuacji i nie mógł pozwolić, by ona i matka zostały w hotelu. Kumru, która wszystko uknuła, tym razem podsłuchuje rozmowę Sehriye i Taci. Słyszy, że domownicy nie mają o niej zbyt dobrego zdania. Wcześniej podejrzała, że Narin i Kemal śpią w osobnych pokojach. Dowiaduje się także, że para była już małżeństwem, lecz się rozwiodła. Dziewczyna nie miała o tym pojęcia. Przebiegła siostra Narin krąży po rezydencji i ogląda każdy kąt. Jest zadowolona z tego, że trafiła do tak ładnego domu.

Krystyna z 'Rolnika...'Krystyna z "Rolnik szuka żony" przeszła niesamowitą metamorfozę. Schudła 20 kg

Matka jednak karci ją, zwracając uwagę, że obie są tylko gośćmi i wkrótce się wyniosą. Wygląda na to, że Kumru nie ma takiego zamiaru i szykuje kolejną intrygę, która pozwoli jej się zadomowić na dłużej...

Emisja 376. odcinka „Przysięgi” już w poniedziałek, 22 marca o 16:05 w TVP1.

Zobacz wideo "Opowieść podręcznej". Wybuchowy zwiastun czwartego sezonu hitowego serialu Hulu