"M jak miłość" - odcinek 1575 - streszczenie. Pijany Marcin doprowadzi do tragedii?

Przed nami 1575. odcinek serialu "M jak miłość". Tym razem Marcin nie będzie mógł poradzić sobie ze zdradą Izy. Upije się do tego stopnia, że może skończyć się to tragedią.

Już dzisiaj wyemitowany zostanie 1575. odcinek serialu "M jak miłość". Co tym razem przydarzy się bohaterom produkcji TVP? Specjalnie dla was przygotowaliśmy krótkie podsumowanie nadchodzącego odcinka. Sprawdźcie sami!

Zobacz wideo Oni odeszli z 'M jak Miłość'

Odcinek 1575. serialu "M jak miłość"

W 1575 odcinku "M jak miłość" do poszukiwań uciekiniera Marcina (Mikołaj Roznerski) włączy się Olewicz (Tomasz Dedeki). I można powiedzieć, że dawny szantażysta Olka (Maurycy Popiel), a dziś świetny detektyw Marcina, wkroczy do gry w ostatnim możliwym momencie. Olewicz dosłownie uratuje Chodakowskiemu życie - załamany mąż Izy (Adriana Kalska) zacznie pić na umór i o mało nie doprowadzi do prawdziwej tragedii. Co wydarzy się w Grabinie?

Co w poprzednim 1574. odcinku serialu "M jak miłość"?

W poprzednim odcinku Marcin uciekł od rodziny i Izy, zostawiając ją samą. Kobieta została podstawiona pod ścianą, zastanawiając się, czy wyznać prawdę o zdradzie teściowej.

Odcinek 1575. serialu "M jak miłość". Gdzie oglądać?

1575. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany ww wtorek 16 marca o godzinie 20.55 w TVP2.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.