Anna Nowak-Ibisz jest zaskoczona zaręczynami Krzysztofa Ibisza. "Nie spodziewała się takiego obrotu spraw" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Okazuje się, że zaręczyny Krzysztofa Ibisza zaskoczyły nie tylko media, ale i jego byłą żonę. Anna Nowak-Ibisz podobno nie spodziewała się takiego obrotu spraw.

W czwartkowy poranek media obiegła informacja o zaręczynach Krzysztofa Ibisza. Prezenter kilka tygodni temu poprosił o rękę byłą uczestniczkę programu "Top Model", Joannę Kudzbalską. A co na to jego była żona? Okazuje się, że Anna Nowak-Ibisz była nieźle zaskoczona.

Lara GesslerLara Gessler zapytana o to, ile przytyła w ciąży. Już wróciła do dawnej wagi

Co Anna Nowak-Ibisz myśli o zaręczynach Krzysztofa Ibisza?

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz byli małżeństwem przed laty. Ich historia miłości ma wiele zwrotów akcji. Prezenter darzył Annę uczuciem już w czasach licealnych. Pomimo "przeznaczenia", o którym sam mówił dziennikarz, rozstali się po czterech latach małżeństwa. 

Zobacz wideo Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wybrali się na rodzinny spacer z synem

Choć po rozwodzie nie było im łatwo się dogadać, od jakiegoś czasu mają bardzo dobre relacje. Wspólnie starają się wychować syna Vincenta i spędzają z nim każdą wolną chwilę. Nic więc dziwnego, że zaręczyny eks mogły zaszokować Annę.

Ania była ogromnie zaskoczona, gdy dowiedziała się o zaręczynach Krzysztofa. Nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Zwłaszcza że oboje w czasie pandemii bardzo zbliżyli się do siebie. Spotykali się na spacerach rodzinnych z synem, odwiedzali się nawzajem, Ania zapraszała często Krzysia na rodzinny obiad. Były mąż wciąż zajmuje ważne miejsce w jej uczuciach, choćby ze względu na syna, który ich łączy - powiedział informator naszej redakcji.

Kim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza?

Joanna Kudzbalska pochodzi z Wrocławia i znana jest widzom dzięki udziałowi w programie "Top Model". W czasie trwania show była studentką medycyny. Przerwała jednak naukę, by móc skupić się na modelingu. Niestety nie udało jej się zaistnieć w tym świecie i skupiła się na ukończeniu studiów. Dziś pracuje jako lekarz w jednym ze szpitali powiatowych w Warszawie.

JOANNA KUDZBALSKAKim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza? To była uczestniczka programu "Top Model"