Aleksandra Kwaśniewska opublikowała świąteczne zdjęcie z mężem. To jedno z niewielu takich ujęć. Urocze!

Aleksandra Kwaśniewska zwykle publikuje humorstyczne, zdystansowane posty. Tym razem podzieliła się z obserwatorami romantycznym zdjęciem.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach zostali małżeństwem w 2012 roku. Para rzadko pojawia się na branżowych imprezach, nie chodzi na ścianki i nie jest zbyt aktywna w mediach społecznościowych. Ola Kwaśniewska jednak nie stroni od Instagrama i zdarza jej się opublikować celny post, w którym widać jej dystans i poczucie humoru. Ostatnio para wstawiła na swoje profile niekorzystne zdjęcia drugiej połówki w ramach żartu. Tym razem jednak Aleksandra zdecydowała się na bardziej uczuciową publikację.

Ola Kwaśniewska zrobiła szybką sesję zdjęciową mężowi. Ładna?Kuba Badach zrobił Oli Kwaśniewskiej niekorzystne zdjęcie. Teraz ona mu się odwdzięczyła

Zobacz wideo

Aleksandra Kwaśniewska publikowała urocze zdjęcie z mężem

Aleksandra Kwaśniewska dodała zdjęcie, na którym widać, jak mąż całuje ją w policzek. Od ujęcia bije domowe ciepło. To jedno z niewielu zdjęć na profilu córki byłego prezydenta, na którym para jest razem, nic więc dziwnego, że instagramowicze są zachwyceni.

W opisie Ola Kwaśniewska dodała hashtagi takie jak #zdrowia i #imiłości, w których składa życzenia ludziom, którzy ją obserwują. 

 

W komentarzach fani odpowiadają na życzenia i składają wyrazy sympatii Kwaśniewskiej:

Ale ja Was lubię. Jesteście cudni, mnóstwa miłości.
Są Państwo bardzo fajnym małżeństwem. Słuchamy Pana Kubę co środę i prawie zawsze o Pani wspomni. Tak mimochodem. Wesołych Świąt, roku, lat.
Wzajemnie i żeby zarażała Pani innych tym genialnym poczuciem humoru i dystansem do siebie - piszą w użytkownicy serwisu Instagram pod postem Kwaśniewskiej.

To tylko kilka z wielu pozytywnych komentarzy, w których internauci składają życzenia wesołych świąt. Kwaśniewska i Badach wiedzą, jak zaskarbić sobie sympatię fanów! Ola najczęściej robi to na Instagramie, a jej mąż również w radio. Od kilku miesięcy prowadzi autorską audycję "Badofonia" na antenie radia Nowy Świat. 

Aleksandra KwaśniewskaKwaśniewska w koszulce z wymownym napisem reaguje na wyrok TK. Hejterzy zaczęli atakować jej tatę

Więcej o: