Ola Kwaśniewska w koszulce z wymownym napisem reaguje na wyrok TK. Hejterzy zaczęli atakować jej tatę. Odpowiedziała

Ola Kwaśniewska opublikowała zdjęcie w koszulce z cytatem z "Opowieści podręcznej". Internautom to się nie spodobało.

Ola Kwaśniewska właśnie dołączyła do grona gwiazd, które protestują przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Córka byłego prezydenta również się nie zgadza z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego, który zdecydował w czwartek 22 października, że aborcja w przypadku ciężkich wad genetycznych i śmiertelnych chorób płodu jest niezgodna z Konstytucją. Na Instagramie wyraziła swój sprzeciw.

Zobacz: Gwiazdy protestują po wyroku TK ws. aborcji. Na ulice Warszawy wyszli m.in. Trzaskowscy, Musiał, Zborowska

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

Ola Kwaśniewska reaguje na wyrok TK

Celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcie w koszulce, na której jest napisane "Nolite te bastardes carborundorum". To cytat z "Opowieści podręcznej", który oznacza "Nie daj się zgnębić sku****om". Niektórym internautom spodobał się taki element stroju, inni natomiast zaczęli... atakować jej tatę, Aleksandra Kwaśniewskiego.

Pani Olu, zapytaj się taty, jaką Konstytucję podpisał.
Miła Olu, czy aby to nie twój tato podpisał Konstytucję chroniącą życie od poczęcia do naturalnej śmierci? - pytają internauci.

Ola Kwaśniewska postanowiła im odpowiedzieć.

Proszę nie powtarzać bzdur. Nie ma takiego zapisu w Konstytucji.
 

Internauta nie dawał jednak za wygraną i przytoczył fragment z Konstytucji, z który ma rzekomo potwierdzać jego słowa. Na te słowa Ola Kwaśniewska nie zareagowała, ale zrobiła to za nią fanka, która podkreśliła, że w Konstytucji nie ma słowa na temat życia poczętego, jest natomiast zapis dotyczący ochrony życia ludzkiego. 

Zobacz też: Trybunał Konstytucyjny orzekł ws. aborcji z powodu ciężkich wad płodu. "Zapis niezgodny z konstytucją"

Więcej o: