"The Voice of Poland". Ostre słowa Tomsona w TVP. "Kłamstw powtarzanych jest za dużo ostatnio"

W półfinałowym odcinku "The Voice of Poland" padły mocne słowa. Tomson dwuznacznie skomentował występ uczestników. TVP nie wycięło tego z odcinka.

W sobotni wieczór na antenie TVP oglądaliśmy półfinałowy odcinek programu "The Voice of Poland". O miejsce w finale walczyło ośmiu, świetnych wokalistów: Adam Kalinowski i Natalia Szczypuła z drużyny Tomsona i Barona, Ania Gąsienica-Byrcyn wraz z Anią Nadkierniczną z drużyny Edyty Górniak, Krystian Ochman i Mikołaj Macioszczyk z teamu Michała Szpaka oraz Jędrzej Skiba z Martyną Zygadło od Urszuli Dudziak. W odcinku uczestnicy zaprezentowali covery oraz swoje autorskie single. To był ostatni raz, gdy o losach wokalistów decydowali jurorzy. Do finałowej czwórki wybrali Adama Kalinowskiego, Anię Gąsienicę-Byrcyn, Jędrzeja Skibę i Krystiana Ochmana. W następnym odcinku programu władza przechodzi do rąk widzów. To oni zdecydują, kto wygra muzyczne show.

Znamy finalistów programu 'The Voice of Poland'"The Voice of Poland". Poznaliśmy finalistów!

"The Voice of Poland". Ostre słowa Tomsona

Po każdym z wykonanych utworów jurorzy komentowali poczynania wokalistów. Dodatkowo każdy z nich przyznawał punkty wokalistom w sposób tajny, na swoim tablecie. Tomson i Baron przed ujawnieniem kto z ich drużyny pojawi się w finale mieli okazję ostatni raz pochwalić swoich wykonawców - Adama Kalinowskiego i Natalię Szczypułę. W trakcie ich komentarza padły odważne słowa ze strony Tomsona:

Wyłuskiwanie Was z Was i Was z grupy było nieprawdopodobnie przyjemne, bo sami dawaliście przykład i świadectwo tego, że powinniście stać właśnie na tej scenie. I nie lubimy się powtarzać, ale musimy to robić, ponieważ to są słowa prawdy, a prawdę trzeba powtarzać, ponieważ kłamstw powtarzanych jest za dużo ostatnio.

To co powiedział juror jest dość dwuznaczne. Można to odnieść do obecnego fałszu i dezinformacji pojawiającej się w mediach. Szczególnie mocne słowa jak na wypowiedź na antenie TVP.

Zobacz wideo Spięcie między jurorami w "The Voice od Poland"

'Gość Wydarzeń'Konfrontacja Edyty Górniak z byłym szefem GIS, który był zakażony COVID-19.