Przemysław Saleta nie widział się z córką od marca. Tłumaczy, dlaczego: Nie chciałbym ryzykować

Przemysław Saleta od ośmiu miesięcy nie spotkał się z córką, Nicole. Tłumaczy, że nie chciał narażać jej zdrowia.

Przemysław Saleta nie widział się z córką Nicole od początku wybuchu pandemii w Polsce, czyli od marca. Mówi, że obawia się o jej zdrowie, bowiem dziewczyna jest w grupie podwyższonego ryzyka. Jeszcze w zeszłym roku 26-latka mówiła w wywiadzie, że - niestety - ich kontakty są teraz mocno ograniczone. Były bokser tłumaczył się wtedy ze słów córki i zarzutów kierowanych w jego stronę.

Przemysław Saleta nie widział się z córką od marca

Przemysław Saleta od 2016 roku mieszkał w Tajlandii. Choć wrócił już do Polski, pandemia ograniczyła mu możliwość spotkań z córką. Kick-boxer argumentował, że nie chce jej narażać, bowiem problemy zdrowotne dziewczyny co jakiś czas wracają, zaś, jak wiemy, COVID-19 najbardziej zagraża osobom, które posiadają choroby współistniejące:

Przemysław, Nicole Saleta, Ewa PacułaNicole Saleta już po przeszczepie. Nie obyło się bez komplikacji

Jest w grupie wysokiego ryzyka. Nie widziałem jej od połowy marca i swoich rodziców też nie. Nie przejmuję się covid-19 ze względu na siebie, ale nie chciałbym ryzykować, że kogoś zarażę - wyznał Saleta w przeAmbitniPL

Przemysław Saleta stracił kontakt z córką

Przemysław Saleta ma ograniczone możliwości kontaktów z córką, 26-letnią Nicole. Wiadomo, że sytuacja zdrowotna dziewczyny nie jest najłatwiejsza, bowiem od trzynastego roku życia zmaga się z niewydolnością nerek. Już jako nastolatka musiała przejść pierwszy przeszczep.

Ewa Pacuła i Nicole SaletaNicole Saleta, córka Przemysława Salety, czeka na kolejny przeszczep nerki

Jednym z dawców był jej ojciec, który nie zniósł tego dobrze - stan jego zdrowia pogorszył się, podłączono go do respiratora i konieczne było zastosowanie śpiączki farmakologicznej. Ostatecznie udało mu się wyjść z tego bez szwanku. Operacja nie zbliżyła Salety do córki i po latach ich kontakty były dosyć sporadyczne. 

W zeszłym roku Nicole Saleta udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, że intensywny tryb życia ojca i wyprowadzka do Tajlandii nie wpłynęły korzystnie na ich relacje i raczej rzadko się widzą. Przemek szybko wkroczył do akcji i powiedział, że słowa córki zostały opacznie zrozumiane i ma kontakt z córką, ale faktycznie niewiele czasu spędzają wspólnie. Jak wiadomo - teraz również się to szybko nie zmieni.

Zobacz też: Przemysław Saleta pozował na ściance z młodziutką partnerką. Na tej samej imprezie pojawiła się jego była żona

Zobacz wideo "Przerwa na kawę" z Przemysławem Saletą
Więcej o: