Przemysław Saleta nie ma kontaktu z córką. Nicole wyznaje: Jakoś tak się rozjechało

Przemysław Saleta w 2007 roku oddał córce nerkę. Teraz Nicole Saleta, w wywiadzie dla magazynu "VIVA!", zdradziła, że nie widuje się często z ojcem. Dziewczyna przyznała, że pozostał im głównie kontakt telefoniczny.

Nicole Saleta - córka Przemysława Salety i Ewy Pacuły - od dziecka cierpi na niewydolność nerek. Jakiś czas temu pisaliśmy, że dziewczyna czeka na trzeci przeszczep nerki, ponieważ dwie z poprzednich przeszczepów przestały działać. Pierwszą operację Saleta przeszła w 2007 roku. Wówczas dawcą narządu był Przemysław Saleta. 

Wydawać by się mogło, że Nicole i Przemysław Saleta są ze sobą bardzo blisko. Prawda okazuje się jednak inna - dużo smutniejsza. Dziewczyna w rozmowie z "Vivą!" przyznała się, że nie widuje się z ojcem, bo ten "jest zabieganym człowiekiem".

Przemysław Saleta nie ma czasu dla córki?

Nicole Saleta w wywiadzie dla "Vivy!" gorzko przyznała, że jej relacje z ojcem nie są najlepsze. Na pytanie o to, czy operacja i wspólna rekonwalescencja zbliżyły ich do siebie, odpowiedziała:

Na chwilę. Później jakoś tak się rozjechało - wyznała.

Przemysław Saleta przez ostatnie cztery lata większość czasu spędził w Tajlandii i nieczęsto bywał w Polsce. To właśnie odległość stanowiła jeden problemów w jego relacjach z córką:

Rzadko się widywaliśmy, gdy tato mieszkał w Tajlandii. Czasem dzwonię do niego, proponuję spotkania, ale on jest zabieganym człowiekiem - wyjaśniła Nicole. 

Ewa Pacuła dodała jednak:

To nie jest wybór Nicole. Na szczęście mamy siebie - powiedziała. 

Dziennikarka zapytała się Nikoli, jak reaguje na zarzuty, że "zmarnowała dar od taty". Pisano jej, że na pewno sama do tego doprowadziła, bo nie dbała o siebie.

Ludziom się wydaje, że wszystko wiedzą i mają przyzwolenie na wypowiadanie się. Prawda jest taka, że zdrowie jest dla mnie priorytetem - dodała.

Przemysław Saleta i Nicole Saleta w telewizji śniadaniowej 

Warto dodać, że Przemysław Saleta i Nicole Saleta pojawili się 26 października razem w studio "Dzień Dobry TVN". Sportowiec i jego córka opowiedzieli o tym, jak przebiegała choroba Nicoli. Dziewczyna zdradziła wówczas, że czeka na trzeci przeszczep nerki.

Dla mnie to była prosta decyzja. Nie zrobiłem nic wielkiego, to był obowiązek rodzicielski. (...) Decyzja była szybka - mówił Saleta o przeszczepie z 2007 roku, kiedy to oddał córce nerkę.

Przypomnijmy, że były bokser od ponad roku spotyka się z Karoliną Woźniak - fotomodelką, która nie wstydzi się pokazywać nagiego ciała. Saleta jest starszy od niej o 22 lata. 

AG 

"Przerwa na kawę" z Przemysławem Saletą

Zobacz wideo
Więcej o: