Dorota Gardias odczuwa poważne skutki koronawirusa. Jeden z nich jest bardzo uciążliwy

Dorota Gardias pod koniec września trafiła w poważnym stanie do szpitala. Okazuje się, że nawet kilka tygodni po zakażeniu koronawirusem prezenterka nie czuje się najlepiej. Opowiedziała o skutkach choroby.

Dorota Gardias odpowiedziała na obawy fanów, którzy zastanawiają się, jak czuje się po wyjściu ze szpitala. Dziennikarka trafiła tam z objawami charakterystycznymi dla koronawirusa i jak się okazało, to właśnie on był odpowiedzialny za jej słabe samopoczucie. Mimo że od tego czasu minęło już kilka tygodni, Gardias nadal walczy ze skutkami zakażenia.

Dorota Gardias o skutkach koronawirusa

Dorota Gardias i jej córka trafiły do szpitala z końcem września. Powodem miało być zakażenie koronawirusem. Hania przechodziła zakażenie z lekką gorączką, z kolei stan jej mamy był znacznie poważniejszy. Przez dwa tygodnie była pod opieką lekarzy i pielęgniarek. W jednym z wywiadów zdradziła, że miała mnóstwo objawów, które wskazywały na koronawirusa.

Dorota Gardias ma koronawirusaDorota Gardias wspomina swój występ w "Tańcu z Gwiazdami". Pokazała zdjęcie sprzed lat

Początkowo miałam gorączkę do 38,3, ból mięśni (głównie plecy), oczu, głowy, lekki kaszel. To trwało cztery dni. Te objawy zaczęły ustępować... Straciłam smak, węch i zaczął się ból w płucach, duszności i kłopoty z oddychaniem - opowiadała na Instagramie.

Mimo że hospitalizacja Doroty Gardias zakończyła na początku października, wciąż nie może mówić o pełnym powrocie do zdrowia. Dorota Gardias zmaga się ze skutkami koronawirusa, które towarzyszą jej do dziś. 

Meghan Markle, HarryMeghan Markle poroniła. "Ściskając swoje pierworodne dziecko, czułam, że tracę drugie"

Węch i smak mi już dawno wróciły. Pozostał tylko ból głowy i tzw. mgła covidowa, czyli kłopoty z pamięcią - odpowiedziała.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz też: Dorota Gardias jest "bardzo osłabiona". Może liczyć na wsparcie Edwarda Miszczaka [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Dorota Gardias opowiada, jak się czuje i co robi w izolacji