Dorota Gardias wyszła ze szpitala! Opublikowała nagranie. "Szczęśliwa"

Po kilku dniach spędzonych w szpitalu Dorota Gardias wróciła do domu. Pogodynka czuje się już znacznie lepiej i nie ukrywa, że bardzo tęskniła za swoimi czterema kątami.

Fani Doroty Gardias mogą odetchnąć z ulgą. Pogodynka TVN-u właśnie wróciła do domu i wszystko wskazuje na to, że już niedługo zostanie uznana za ozdrowieńca. Gwiazda pochwaliła się w sieci nagraniem, które wykonała w swoim warszawskim mieszkaniu. 

POLECAMYDorota Gardias wzruszona słowami Woźniak-Starak i Drzyzgi. Opublikowała specjalny wpis. "Popłakałam się"

Zobacz wideo Dwayne Johnson i jego rodzina zakażeni koronawirusem. Aktor skomentował swoją sytuację

Dorota Gardias wróciła do domu

W zeszłym tygodniu media obiegła bardzo niepokojąca informacja - w wyniku zakażenia koronawirusem Dorota Gardias trafiła do szpitala. Na szczęście lekarze szybko zajęli się pogodynką i z dnia na dzień czuła się coraz lepiej. W poniedziałek otrzymała zgodę na opuszczenie warszawskiej placówki i wróciła do domu. Późnym wieczorem na Instagramie opublikowała specjalne nagranie.

Fajerwerki pogodowe. #homesweethome #happy - napisała, obserwując oberwanie chmury, jakie nastąpiło po godzinie 19:00 nad stolicą.

Dorota Gardias wróciła do domuDorota Gardias wróciła do domu screen Insta Stories @dorotagardias

Przypomnijmy, pogodynkę zakaziła córka, która koronawirusa "złapała" w szkole. 1 września po dłuższej przerwie Hanna wróciła bowiem na zajęcia i miała kontakt z wieloma rówieśnikami. Siedmiolatka - podobnie jak jej mama - również trafiła do szpitala, jednak placówkę mogła opuścić już w niedzielę. Życzymy paniom szybkiego powrotu do zdrowia, a Was drodzy czytelnicy, przestrzegamy - noście maseczki i unikajcie zatłoczonych miejsc.

ZOBACZ TEŻDorota Gardias udostępniła nagranie z domowego koncertu córki. Przy okazji pokazała, jak wygląda jej kuchnia

Więcej o: