Księżna Kate i książę William pokazują, jak wygląda ich praca zdalna. Wreszcie możemy podejrzeć wnętrza ich lokum

Księżna Kate i książę William odizolowali się od świata w swojej części Pałacu Kensington. Pokazali przy okazji, jak wyglądają ich biura.

Księżna Kate i książę William od kilku dni są ostrożni jak nigdy wcześniej. Po tym, jak okazał się, że koronawirusem zakażony jest książę Karol, para książęca Cambridge odizolowała się od reszty rodziny. Ostatnio wyszła z dziećmi jedynie do ogródka, by nagrać, jak książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis dziękują służbie zdrowia za ich ciężką pracę wykonywaną w ostatnich tygodniach. Kate i William z kolei pracują z domu, co pokazali na Instagramie. Przy okazji możemy podziwiać piękne wnętrza ich lokum.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William pokazują swoje home office. Przy okazji możemy zobaczyć, jak wyglądają wnętrza ich lokum

Jak wygląda praca zdalna księżnej Kate i księcia Williama?

W obecnej sytuacji każdy jest narażony na zakażanie. W związku z tym książęca para Cambridge korzysta z możliwości pracy zdalnej. Wszelkie rozmowy czy decyzje podejmowane są przez nich w specjalnych biurach w Pałacu Kensington. Właśnie pokazali je na Instagramie.

Samoizolacja i dystans społeczny mogą stanowić ogromne wyzwanie dla naszego zdrowia psychicznego. W ostatnich tygodniach książę i księżna Cambridge utrzymywali regularne kontakty z organizacjami i mecenatami, aby być na bieżąco z problemami, z którymi wszyscy borykają się w tym trudnym czasie - czytamy pod nowym postem.
 

Jak można było się spodziewać, pomieszczenia są bardzo eleganckie. Nie brakuje złotych elementów, jak obramowania wielkiego lustra w pokoju Williama, czy perfekcyjnie ułożonych książek na biurku Kate. Lampa, poduszki i krzesła są pięknie zdobione, jednak naszą uwagę przykuwa jasno obudowany kominek w biurze księcia. W takich luksusach praca to przyjemność! 

CW