Księżna Kate i książę William pokazują, jak wygląda ich praca zdalna. Wreszcie możemy podejrzeć wnętrza ich lokum

Księżna Kate i książę William odizolowali się od świata w swojej części Pałacu Kensington. Pokazali przy okazji, jak wyglądają ich biura.

Księżna Kate i książę William od kilku dni są ostrożni jak nigdy wcześniej. Po tym, jak okazał się, że koronawirusem zakażony jest książę Karol, para książęca Cambridge odizolowała się od reszty rodziny. Ostatnio wyszła z dziećmi jedynie do ogródka, by nagrać, jak książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis dziękują służbie zdrowia za ich ciężką pracę wykonywaną w ostatnich tygodniach. Kate i William z kolei pracują z domu, co pokazali na Instagramie. Przy okazji możemy podziwiać piękne wnętrza ich lokum.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William pokazują swoje home office. Przy okazji możemy zobaczyć, jak wyglądają wnętrza ich lokum

Jak wygląda praca zdalna księżnej Kate i księcia Williama?

W obecnej sytuacji każdy jest narażony na zakażanie. W związku z tym książęca para Cambridge korzysta z możliwości pracy zdalnej. Wszelkie rozmowy czy decyzje podejmowane są przez nich w specjalnych biurach w Pałacu Kensington. Właśnie pokazali je na Instagramie.

Samoizolacja i dystans społeczny mogą stanowić ogromne wyzwanie dla naszego zdrowia psychicznego. W ostatnich tygodniach książę i księżna Cambridge utrzymywali regularne kontakty z organizacjami i mecenatami, aby być na bieżąco z problemami, z którymi wszyscy borykają się w tym trudnym czasie - czytamy pod nowym postem.

Jak można było się spodziewać, pomieszczenia są bardzo eleganckie. Nie brakuje złotych elementów, jak obramowania wielkiego lustra w pokoju Williama, czy perfekcyjnie ułożonych książek na biurku Kate. Lampa, poduszki i krzesła są pięknie zdobione, jednak naszą uwagę przykuwa jasno obudowany kominek w biurze księcia. W takich luksusach praca to przyjemność! 

CW

Więcej o:
Komentarze (23)
Księżna Kate i książę William pokazują swoje home office. Przy okazji możemy zobaczyć, jak wyglądają wnętrza ich lokum
Zaloguj się
 • picanro

  Oceniono 9 razy 7

  Zarobieni po uszy.

 • gazkom

  Oceniono 7 razy 7

  Musiałem sprawdzić co to jest Home Office. I już wiem :D
  W WB jest to Ministerstwo Spraw Wewnętrzny. Nie wiedziałem, że oni tam pracują.

 • mercx

  Oceniono 10 razy 6

  wreszcie zobaczymy jak mieszkają - galeria ma 9 zdjęć - tematu dotyczą dwa pierwsze.. reszta to fotki na świeżym powietrzu.. brawo

 • jatuitam

  Oceniono 16 razy 6

  A może pochwalą się jaką kwotą i jakim działaniem wsparli walkę z koronawirusem?
  Sorry....ale irytuje mnie to! Ludzie borykają się osobistymi tragediami, a oni jakby k...wa z choinki się urwali! Patrzcie i podziwiajcie!
  WoW.....szaleństwo!
  A wy to publikujecie!

 • fields1

  Oceniono 5 razy 5

  Polska wygrała arbitraż z Gazpromem. W GW o tym nie przeczytasz.

 • tradycja_krotkiej_reki

  Oceniono 4 razy 4

  Po polsku to jest księżna Katarzyna i książę Wilhelm. Abstrahując od tego, że koncepcja jakoby ktoś był lepszy z tego powodu, że jego rodzice byli kimś lepszym była niezła jeszcze w XIX wieku. Teraz mamy wiek XXI, więc dla mnie to są co najwyżej Katarzyna Windsor i Wilhelm Windsor ;-)

 • bromba_bez_glusia

  Oceniono 9 razy 3

  Ta szafka pod drukarką to jak z kupiona na wyprzedaży do biura firmy Januszpol. Pięknie komponuje się z tymi marmurowym kominkiem i złotymi ramami.

 • krystin9

  Oceniono 9 razy 1

  Przecież media podawały, ze wszyscy członkowie BRK lacznie z W&K przenieśli się do swoich wiejskich posesji w celu izolacji.
  A ustawkę z telefonem można zrobić nawet na Karaibach.
  Zdjęcie Kate pochodzi z wczesniejszej wizyty w ośrodku kryzysowym.

 • li_lah

  Oceniono 13 razy -1

  Oboje są sztuczni i fałszywi, William przynajmniej głowę odwrócił, żeby nie było widać, jak mu się chce śmiać z tej ustawki. Kate musiala się dać sfotografować ze słuchawką od przodu :D Ile retuszu przy okazji!
  Dwójka pozerów. No comment, żałosne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX