Fani są zachwyceni księciem Georgem. "Już przewodzi krajowi. Przyszły król"

Brytyjczycy są zachwyceni postawą syna księcia Williama i księżnej Kate. Widzą w nim już przyszłego króla.

Cały świat mierzy się obecnie z tym samym problemem. Wszelkie nadzieje pokładamy w pracownikach służby zdrowia, którzy narażają własne życie, aby pomagać reszcie społeczeństwa. Wdzięczność wyraziła również brytyjska rodzina królewska. Na oficjalnym koncie na Instagramie księcia Williama i księżnej Kate pojawiło się nagranie, na którym ich dzieci: książę George, książę Louis i księżniczka Charlotte biją brawa w ramach podziękowań dla pielęgniarek i lekarzy. Postawa przyszłego króla zachwyciła Brytyjczyków. 

ZOBACZ TEŻ: Dzieci Kate i Williama dziękują służbie zdrowia za walkę. Serca skradł książę Louis

Fani zachwyceni księciem Georgem

Nagranie z dziećmi księcia Williama i księżnej Kate szybko zyskało wielką popularność i było szeroko komentowane. 

Do wszystkich lekarzy, pielęgniarek, opiekunów, internistów, farmaceutów, wolontariuszy i innych pracowników Narodowej Służby Zdrowia niestrudzenie pracującym, aby pomóc ludziom Dziękujemy - czytamy pod wideo.
 

Internauci największą uwagę zwrócili na księcia Georga, który tuż po Williamie jest pierwszy w kolejce do objęcia brytyjskiego tronu. Brytyjczycy są pod wielkim wrażeniem i już teraz widzą w nim przyszłego władcę, o czym tłumnie dają znać w komentarzach.

Już przewodzi krajowi. Przyszły król. 
Cieszę się, że już od najmłodszych lat uczycie ich wdzięczności. 
Już teraz widzę, że będziemy mieć świetnego króla w przyszłości - piszą pod nagraniem.

Obecny problem dosłownie dotyczy rodziny królewskiej, bowiem kilka dni temu media poinformowały, że książę Karol jest nosicielem wirusa. 

RG