Książę Karol zwrócił się do poddanych. To pierwszy raz od zakażenia koronawirusem. "Jest wzruszony waszymi czułymi słowami"

Książę Karol otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Okazuje się, że następca tronu jest bardzo wdzięczny za wszystkie słowa wsparcia.

Niedawno do mediów na całym świecie trafiła informacja, że książę Karol jest zakażony koronawirusem. Jako pierwszy poinformował o tym na Twitterze ekspert i znawca monarchii, Chris Ship. Mężczyzna na bieżąco relacjonował o sytuacji w rodzinie królewskiej. Aktualnie książę Karol i Camilla są odizolowani od wszystkich i przebywają w swoim domu Burnham w Balmoral Estate w Szkocji.

ZOBACZ WIĘCEJ: Książę Karol zakażony koronawirusem! Test wyszedł pozytywny

Według podanych informacji księżna Camilla otrzymała negatywny wynik testu na koronawirusa. Teraz sam następna tronu przesłał wiadomość poddanym.

Książę Karol dziękuje za wsparcie

Na Instagramie Clarence House, czyli profilu, które informuje o życiu, pracy i działalności księcia Walii i księżnej Kornwalii pojawiła się fotografia Karola. W opisie do niej bardzo krótko nawiązano do samego następny tronu. Podobno jest bardzo wzruszony słowami wsparcia, które tak licznie otrzymał.

Dziękujemy za wszystkie życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Jego Książęcej Mości. Jest niezwykle wzruszony waszymi czułymi słowami - czytamy.
 

Pod postem dodano oczywiście mnóstwo komentarzy, które dotyczą samopoczucia księcia. Widać, że naprawdę wiele osób się o niego niepokoi.

Możecie opublikować jego aktualne zdjęcie, jak tylko poczuje się lepiej? Będziemy się za niego modlić.
Wysyłam mnóstwo miłości.
Szybkiego powrotu do zdrowia!
Proszę, dbajcie o Karola - pisali.

Również mamy nadzieję, że książę Karol szybko wyzdrowieje i wróci do pełnienia swoich królewskich obowiązków.

KB