Księżna Kate w przeszłości udawała dziewczynę księcia Williama. Zabawna historia po latach wyszła na jaw

Koleżanka księżnej Kate z czasów studiów podzieliła się z prasą zabawną historią. Opowiedziała o początkach znajomości Middleton z przyszłym królem.

Związek księcia Williama i księżnej Kate od samego początku był bardzo medialny. Brytyjska prasa nie dawała im spokoju, a zdjęcia Kate na okładkach znalazły się jeszcze zanim zaczęła oficjalnie spotykać się z następcą tronu. Kate i William poznali się na studiach. Ich znajomość zaczęła się od przyjaźni, a jak dobrze wiemy, skończyła ślubem. Mimo że książęca para ma za sobą kilka kryzysów, to z każdego z nich udało im się wyjść obronną ręką. W czasach studenckich dochodziło między nimi do wielu zabawnych historii, o których w prasie przypomniała koleżanka Kate ze szkolnej ławki. 

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate i książę William odwiedzili centrum powiadamiania ratunkowego. Stylizacja Kate nie uciszy plotek o ciąży

Księżna Kate udawała dziewczynę księcia Williama

Gdy William stał się już dorosłym mężczyzną, kręciła się wokół niego cała masa kobiet. Wizja o zostaniu przyszłą królową Wielkiej Brytanii sprawiała, że dziewczyny lgnęły do niego jak pszczoły do miodu. Miały miejsce również nieco niezręczne sytuacje, podczas których William czuł się nagabywany przez rówieśniczki. Jak się okazuje, wtedy pomogła mu Kate, która jeszcze nie była nawet jego dziewczyną. Koleżanka ze studiów księżnej, Laura Warshauer po latach wspomina zabawną sytuację, podczas której Kate podszywała się pod dziewczynę Williama.

Kate i ja jadłyśmy brownie. Nigdy nie była wielką fanką alkoholu, nie potrzebowała go, by poczuć się pewnie. Will był wtedy podrywany przez pewną dziewczynę na imprezie, co zaczęło być dla niego uciążliwe, bo nie chciała się od niego odczepić. Był dla niej naprawdę bardzo miły, a ona nie rozumiała, że nie jest zainteresowany. Nagle podeszła do nich Kate i objęła Williama, który powiedział do nieznajomej: przepraszam, ale mam dziewczynę. Po chwili wyszeptał, że jest jej wdzięczny i oboje zaczęli się śmiać. Tylko Kate mogła to zrobić. To stało się miesiąc po rozpoczęciu studiów - wspomina koleżanka księżnej na łamach brytyjskiej prasy.

Jak już wiemy, księżna Kate doskonale przewidziała sobie wówczas przyszłość. Już za kilka lub kilkanaście lat sama będzie królową Wielkiej Brytanii. 

RG