Maffashion tęskni za "normalnością". Izolacja zaczęła jej doskwierać: Najbardziej brakuje mi kontaktu z ludźmi [TYLKO U NAS]

Izolacja domowa tyczy się wszystkich mieszkańców kraju. Nawet znani i lubiani musieli przerwać zawodowe obowiązki, by zadbać o swoje zdrowie. A jak w tym czasie radzi sobie Julia Kuczyńska?

Już od około dwóch tygodni trwa domowa izolacja, do której musieli dostosować się wszyscy Polacy. Nie ma tutaj wyjątku nawet, gdy mówimy o największych gwiazdach show-biznesu. Przypomnijmy, że pierwszym zarażonym aktorem był Tom Hanks oraz jego żona. Na szczęście małżeństwo ma się już o wiele lepiej. W piątek po południu wrócili do Los Angeles, a Tom z wdzięczności pocałował nawet płytę lotniska. Polskim celebrytom również doskwiera samoizolacja. Przekonała się o tym m.in. Julia Kuczyńska.

Maffashion tęskni za "normalnością"

Julka zdradziła w rozmowie z Plotkiem, że tęskni już za swoim codziennym życiem. Jednak w całej sytuacji stara się znaleźć również dobre strony.

Oczywiście, że doskwiera. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Mam teraz więcej czasu dla siebie, na przemyślenia, nadrobiłam niektóre kontakty, lektury i przypomniałam sobie, jak bardzo lubiłam kiedyś gotować - wylicza.

Opowiedziała nam również, czego najbardziej aktualnie jej brakuje.

Wiadomo, tęsknie już za taką „normalnością”. Brakuje mi tej różnorodności, jaką mam w pracy, ale chyba najbardziej doskwiera mi już brak bezpośredniego kontaktu z ludźmi, bliskimi, znajomymi. Najważniejsze, ze wszyscy moi krewni etc. są zdrowi, czują się dobrze w ten trudny i ryzykowny czas.

Maff żartuje, że jeszcze "nie zwariowała", ale mamy ją o to zapytać za kolejne dwa tygodnie.

Nie jest tak źle na tej izolacji. Już praktycznie drugi tydzień siedzę w domu z jednym 15 minutowym wyjściem do lokalnego sklepu i jeszcze nie zwariowałam. Zapytajcie mnie za dwa tygodnie, jak sytuacja, sama jestem ciekawa, co Wam wtedy odpowiem - zdradziła w rozmowie z Plotkiem.

Julka, odezwiemy się za dwa tygodnie!

KB

Więcej o:
Komentarze (3)
Maffashion tęskni za "normalnością". Izolacja zaczęła jej doskwierać: Najbardziej brakuje mi kontaktu z ludźmi [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
  • dustie

    Oceniono 1 raz 1

    Dokładnie, najgorszy w tym wszystkim jest brak możliwości normalnych kontaktów z ludźmi. Jeśli tak dalej będzie, spotkania towarzyskie przeniosą się po prostu do "podziemi", ludzie będą urządzać prywatki po tajniaku, wrócimy do czasów PRLu, gdzie lokale takie jak bary czy kawiarnie były egzotyką (a przynajmniej dla cywilizowanych ludzi)

  • atmt

    0

    To ona PRACUJE?! Hhahahhahhahhhahahhahhahaahahaahhahahaaaaaaaaaaaaaaahahahhahhhahahahahahah!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX