Siwiec znów w ogniu krytyki. "Może wesprzesz szpitale i ludzi w Polsce?" Odpowiedziała i wbiła szpilkę Lewandowskim

Natalia Siwiec codziennie mierzy się z krytyką. Jak wyszło tym razem?

W związku z pandemią koronawirusa zaleca się, aby zostawać w domach. Zamknięto też szkoły oraz większość placówek publicznych. Wiele gwiazd nawołuje w mediach społecznościowych do tego, aby przestrzegać odgórnych zaleceń i na jakiś czas zastosować domową kwarantannę. Są jednak wyjątki. Patrząc na Instagram Natalii Siwiec wnioskujemy, że celebrytka wciąż jest w niekończącej się podróży dookoła świata.

Natalia Siwiec i jej debiut na ekranie. "Odarłam się ze wszystkiego"

Zobacz wideo

Natalia Siwiec odpiera krytyka

Kariera Natalii Siwiec to prawdziwy fenomen. Celebytka już od ośmiu lat jest znana głównie z tego, że jest znana. To wystarczało jej do tego, aby zebrać ponad milion obserwatorów na Instagramie. Niedawno zagrała też w filmie. Siwiec jest pełnoetatową inlfluencerką, a to wiąże się z licznymi podróżami i reklamami na Instagramie. Jak widać, modelka nie zwalnia tempa nawet w czasie pandemii. Jeden z obserwatorów zwrócił jej ostatnio na to uwagę.

Może wesprzesz szpitale i ludzi w Polsce na walkę z koronawirusem, a nie leżysz i reklamujesz sukienki - napisał w komentarzu pod selfie Siwiec.

Modelka szybko mu odpisała.

A skąd wiesz ze nie wsparłam? Aaaaa... Bo nie pochwaliłam się wszystkim jaka jestem z**ebista, by wszystkim się przypodobać.

Niedawno Ania i Robert Lewandowscy ogłosili publicznie, że przekazali milion euro na walkę z koronawirusem. Czyżby Natalia Siwiec miała ich na myśli? My stoimy za tym, że każda pomoc jest dobra. Ta nagłośniona i ta, o której nie wiedzą wszyscy. Liczy się gest.

Więcej o:
Komentarze (31)
Siwiec znów w ogniu krytyki. "Może wesprzesz szpitale i ludzi w Polsce?"
Zaloguj się
 • amanda16

  Oceniono 17 razy 13

  Dobra dobra, juz wolę tych co sie chwalą nawet ale przynajmniej pomagają Gó... a nie pomogła . Pierwsza by pisała o swojej dobroczynnosci,przelew by nie zdążył dojść, niech nie bedzie śmieszka haha

 • berserc

  Oceniono 10 razy 10

  Jakim trzeba być pustym dzbanem, żeby obserwować "profil" jakiejś dziuni z pustą głową i twarzą z silikonu? Dawniej oglądało się ciuchy na wystawach, stały tam manekiny z plastiku ubrane i prezentujące towary. Dzisiaj plastikowe manekiny pokazują się w internecie.... Świat oszalał!

 • wejsunek47

  Oceniono 9 razy 9

  nie wiem kim jest ten plastikowy pustak o oczach tęskniących za rozumem i a jeszcze bardziej nie wiem z jakiego powodu jest lansowana przez GW...

 • alakyr2

  Oceniono 8 razy 8

  Raczej ta epidemia za długo nie potrwa ale jakby, to po roku wszystkie te kurewki internetowe i telewizyjne obu płci by by pozdychały albo poszły do normalnej roboty przy chowaniu zmarłych.

 • gapcio2010

  Oceniono 6 razy 6

  Ta kobieta jest pod każdym względem, zdecydowanie GORSZA OD EPIDEMII !

 • waldek44844

  Oceniono 5 razy 5

  Jaka brzydka , taka głupia !

 • anna223

  Oceniono 5 razy 5

  To ile dała że się chwali tysiąc złotych Haha nic nie dała owzemn nie musi ale akurat teraz celebryci maja okażą je pokazać kim są w takich chwilach a u niej pewnie zaraz kolejne reklamy sukienek kremów diet odchudzających

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 4 razy 4

  Za tępa...
  Ona jest za tępa na wszystko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX