Siwiec znów w ogniu krytyki. "Może wesprzesz szpitale i ludzi w Polsce?" Odpowiedziała i wbiła szpilkę Lewandowskim

Natalia Siwiec codziennie mierzy się z krytyką. Jak wyszło tym razem?

W związku z pandemią koronawirusa zaleca się, aby zostawać w domach. Zamknięto też szkoły oraz większość placówek publicznych. Wiele gwiazd nawołuje w mediach społecznościowych do tego, aby przestrzegać odgórnych zaleceń i na jakiś czas zastosować domową kwarantannę. Są jednak wyjątki. Patrząc na Instagram Natalii Siwiec wnioskujemy, że celebrytka wciąż jest w niekończącej się podróży dookoła świata.

Natalia Siwiec i jej debiut na ekranie. "Odarłam się ze wszystkiego"

Zobacz wideo

Natalia Siwiec odpiera krytyka

Kariera Natalii Siwiec to prawdziwy fenomen. Celebytka już od ośmiu lat jest znana głównie z tego, że jest znana. To wystarczało jej do tego, aby zebrać ponad milion obserwatorów na Instagramie. Niedawno zagrała też w filmie. Siwiec jest pełnoetatową inlfluencerką, a to wiąże się z licznymi podróżami i reklamami na Instagramie. Jak widać, modelka nie zwalnia tempa nawet w czasie pandemii. Jeden z obserwatorów zwrócił jej ostatnio na to uwagę.

Może wesprzesz szpitale i ludzi w Polsce na walkę z koronawirusem, a nie leżysz i reklamujesz sukienki - napisał w komentarzu pod selfie Siwiec.

Modelka szybko mu odpisała.

A skąd wiesz ze nie wsparłam? Aaaaa... Bo nie pochwaliłam się wszystkim jaka jestem z**ebista, by wszystkim się przypodobać.
 

Niedawno Ania i Robert Lewandowscy ogłosili publicznie, że przekazali milion euro na walkę z koronawirusem. Czyżby Natalia Siwiec miała ich na myśli? My stoimy za tym, że każda pomoc jest dobra. Ta nagłośniona i ta, o której nie wiedzą wszyscy. Liczy się gest.