Natalia Siwiec z córką zaatakowana przez... mewy. Fani zachwyceni zdjęciami, ale martwią się o Mię. "Chyba przerażona"

Natalia Siwiec razem z rodziną wybrała się na bardzo długie wakacje. Od połowy stycznia modelka odpoczywa w Meksyku. Wyjątkowymi momentami i pięknymi widokami chwali się na Instagramie. Opublikowała uroczą fotorelację, na której widać, jak karmi z córeczką mewy. Fani jednak zauważyli, że Mia jest przerażona.

Natalia Siwiec, odkąd została mamą, swój profil w mediach społecznościowych, oprócz pracy i reklamowaniu wszelkich produktów, poświęca głównie córeczce. Dzieli się z obserwatorami codziennymi chwilami z życia Mii. Sympatycy celebrytki zachwycają się dziewczynką i doceniają jej słodycz, natomiast sceptycy uważają, że matka obdziera dziecko z prywatności, a Mia, gdy dorośnie i będzie tego w pełni świadoma, może mieć pretensje do swojej rodzicielki. Na razie, Natalia się tym nie martwi i chętnie udostępnia zdjęcia z córką. Ostatnio fanów modelki zachwycił widok matki i córki w identycznych sukienkach. Teraz kobieta pokazała, jak karmi z dziewczynką... mewy. Czyżby Mia była przerażona atakiem ptaków?

Zobacz wideo Mia również zostanie modelką i celebrytką jak jej mama? Ma do tego duże predyspozycje. Zobaczcie, jak pozuje do zdjęć!

Natalia Siwiec z córką karmi mewy

Natalia aktualnie odpoczywa z rodziną w Meksyku. Czas spędza, wylegując się przede wszystkim na plaży i bawiąc się ze swoją pociechą. Opublikowała na Instagramie fotorelację z wodnej wyprawy, podczas której została zaatakowana przez głodne mewy. Ptaki z chęcią połasiły się na trzymane w ręku przez Siwiec nachosy. Nadmorskie stworzenia karmiła również Mia. Trzeba przyznać, że zdjęcia są pełne emocji. Internauci doceniają piękno rajskich widoków, ale również dostrzegają ogromną miłość, łączącą matkę z córką. 

Cudne zdjęcia. Tyle miłości na nich!
Przecudne zdjęcie, przecudne. Obłęd!
Jak ja uwielbiam na Was patrzeć. Mia wyrośnie na super babeczkę!
Pozazdrościć tak długich wakacji! Wraca Pani w ogóle do Polski?
 

Trzeba przyznać, że ujęcia mają w sobie magię i czar, które ciężko uchwycić na pierwszej lepszej fotografii. Jednak nie wszyscy obserwatorzy zachwycili się zdjęciami w pełni. Od razu zauważyli pewne nieścisłości, których odkryciem nie omieszkali się podzielić. Martwią się o bezpieczeństwo i komfort dziewczynki.

Pani się bawi, a dziecko? 
Świetne ujęcie, ale mała księżniczka była chyba przerażona...
Wszystko pięknie, ale gdzie są kapoki?

Natalia Siwiec z córeczkąNatalia Siwiec z córeczką Instagram/ @nataliasiwiec.official

Obiektywnie patrząc, kilkulatka nie wygląda raczej na nieszczęśliwą. A jak Wy sądzicie?

BWO 

Więcej o: