Natalia Siwiec z córeczką w identycznych sukienkach. Fani nie kryją zachwytu: Obie jesteście tak bardzo słodkie!

Natalia Siwiec wypoczywa w Meksyku. Modelka i jej córeczka pozowały do zdjęcia w identycznych sukienkach.

Niespełna dwa tygodnie temu Natalia Siwiec wypoczywała w Miami, a na ciąg dalszy swoich wakacji celebrytka wybrała jeszcze bardziej wyjątkowe miejsce - Meksyk. Przypomnijmy tylko, że to nie pierwsza wizyta modelki w tym kraju. Co jakiś czas na swój Instagram mama małej Mii wrzuca zdjęcia dokumentujące podróż, lecz wypoczynek nie obył się też bez poruszenia poważnych spraw. Natalia Siwiec zdecydowała się bowiem swoim fanom szczerze opowiedzieć o ciąży, porodzie, cesarskim cięciu, a także o powrocie do formy.

Zobacz wideo

Natalia Siwiec i Mia w takich samych sukienkach

Fani Natalii Siwiec mieli ostatnio okazję zobaczyć niezwykle urocze zdjęcie, które celebrytka wstawiła na swój Instagram. Wypoczywająca w Meksyku modelka zdecydowała się z córeczką na bliźniacze stylizację: żółte, przewiewne sukienki, które jednocześnie ochraniają ramiona przed ostrym słońcem.

Mexico City, jedno z fajniejszych wielkich miast! Jesteśmy zachwycone! Dużo parków, zabytków, restauracji, czyściutko i energia ludzi magiczna (jedyne duże miasto które posiada tak piękny vibe) - podpisała zdjęcie Natalia Siwiec.
 

Fani bardzo pozytywnie zareagowali na stylizację Natalii Siwiec oraz jej córeczki, a także dostrzegli fakt, iż ich sukienki są identyczne. Docenili również podróżniczą relację celebrytki i wymienili z nią spostrzeżenia dotyczące Meksyku.

Obie jesteście tak bardzo słodkie!
Piękne dziewczynki.
I takie same sukienki!
Zgadzam się w 100 %. Magiczne miejsce. Moje ulubione miasto!

Natalii Siwiec zazdrościmy słonecznej pogody i życzymy miłego odpoczynku!

JP

Więcej o: