Natalia Siwiec z córeczką w identycznych sukienkach. Fani nie kryją zachwytu: Obie jesteście tak bardzo słodkie!

Natalia Siwiec wypoczywa w Meksyku. Modelka i jej córeczka pozowały do zdjęcia w identycznych sukienkach.

Niespełna dwa tygodnie temu Natalia Siwiec wypoczywała w Miami, a na ciąg dalszy swoich wakacji celebrytka wybrała jeszcze bardziej wyjątkowe miejsce - Meksyk. Przypomnijmy tylko, że to nie pierwsza wizyta modelki w tym kraju. Co jakiś czas na swój Instagram mama małej Mii wrzuca zdjęcia dokumentujące podróż, lecz wypoczynek nie obył się też bez poruszenia poważnych spraw. Natalia Siwiec zdecydowała się bowiem swoim fanom szczerze opowiedzieć o ciąży, porodzie, cesarskim cięciu, a także o powrocie do formy.

Zobacz wideo

Natalia Siwiec i Mia w takich samych sukienkach

Fani Natalii Siwiec mieli ostatnio okazję zobaczyć niezwykle urocze zdjęcie, które celebrytka wstawiła na swój Instagram. Wypoczywająca w Meksyku modelka zdecydowała się z córeczką na bliźniacze stylizację: żółte, przewiewne sukienki, które jednocześnie ochraniają ramiona przed ostrym słońcem.

Mexico City, jedno z fajniejszych wielkich miast! Jesteśmy zachwycone! Dużo parków, zabytków, restauracji, czyściutko i energia ludzi magiczna (jedyne duże miasto które posiada tak piękny vibe) - podpisała zdjęcie Natalia Siwiec.

Fani bardzo pozytywnie zareagowali na stylizację Natalii Siwiec oraz jej córeczki, a także dostrzegli fakt, iż ich sukienki są identyczne. Docenili również podróżniczą relację celebrytki i wymienili z nią spostrzeżenia dotyczące Meksyku.

Obie jesteście tak bardzo słodkie!
Piękne dziewczynki.
I takie same sukienki!
Zgadzam się w 100 %. Magiczne miejsce. Moje ulubione miasto!

Natalii Siwiec zazdrościmy słonecznej pogody i życzymy miłego odpoczynku!

JP

Więcej o:
Komentarze (6)
Natalia Siwiec z córeczką w identycznych sukienkach. Fani nie kryją zachwytu: Obie jesteście tak bardzo słodkie!
Zaloguj się
 • cerrie35

  Oceniono 2 razy 2

  A mnie się sukienka tej dziewczynki nie podoba. Jest ładna. Ale na tej dziewczynce jest jakaś taka workowata. Nie jestem też fanką ubierania dziecka jak siebie samego, bo według mnie jest to uczenie od małego, że najlepiej jak dziecko będzie wyglądało tak jak rodzic. Ja rozumiem, iż dzieci lubią naśladować dorosłych. I nie ma w tym nic nienaturalnego. Ale czyżby Siwiec chciała, aby jej córka za ileś tam lat poszła w jej ślady? Ja rozumiem, że dla niej łatwa kasa jest życiowym priorytetem, zwłaszcza jak nie umie się robić nic innego jak po prostu być celebrytką. Ale mogłaby uczyć córkę, iż ta ma w życiu wybór i nie jest na tyle głupia, aby w życiu nie móc osiągnąć czegoś więcej, i tylko świecić du****em za kasę. Naprawdę to taki powód do dumy, że zamiast skończyć jakieś wartościowe studia i robić coś naprawdę wartościowego, świeci się d*pą? I co? Kiedyś jak każdy z nas umrze i co zostawi po sobie? Zdjęcia z cyckami na wierzchu? Jej życie jej wybór. Ja bym się wstydziła za taką matkę.

 • voyteko

  Oceniono 1 raz 1

  Co na to Albin Siwak?

 • uzaz

  Oceniono 1 raz 1

  Miejmy litość. Codzienne udowadnianie sobie, że jest się pępkiem świata to wyczerpujące i niewdzięczne zajęcie.

 • 1janeczek2

  Oceniono 1 raz 1

  Tak się pętać z jednych wakacji na drugie, a gdzie treść życia ? Wakacje smakują jak się zrobi coś wartościowego to się przyjemnie wypoczywa. Same pieniądze to nie wszystko, dobrze jeszcze mieć coś w głowie. Ta pani mi się bardzo podoba, ale prowadzi życie pustaka i podejrzewam, że miota się, bo jest nieźle znudzona tym nic nie robieniem

 • andienerven

  Oceniono 1 raz 1

  Słodko to będzie jak za 15 lat Natalia bedzie próbowała upodabniać się do córki

 • voyteko

  0

  ta tarcze to powinna sobie strzelic na czole...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX