Natalia Siwiec z Mią w Meksyku. Pokazała zdjęcie córki, a my nie możemy się napatrzeć. Fani: Najlepsze zdjęcie na świecie. To prawda!

Natalia Siwiec razem z mężem i córką wypoczywają na wakacjach w Meksyku. Fotografie, którymi dzieli się celebrytka, podbijają serca jej obserwatorów.

Natalia Siwiec postanowiła na chwilę uciec od polskiej pogody i odpocząć w coraz bardziej popularnej lokalizacji wśród celebrytów. Do Tulum w Meksyku wybrała się w towarzystwie swojego męża Mariusza Raduszewskiego oraz córeczki Mii. Od kilku dni dzieli się wyjątkowymi zdjęciami z urlopu, jednak to fotografia dziewczynki zachwyciła fanów modelki.

Natalia Siwiec z rodziną na wakacjach

Siwiec udostępniła na Instagramie fotkę Mii, która jest ubrana w plażową stylizację. Po minie i pozie dziewczynki widać, że bawi się na tych wakacjach wyśmienicie. Nie da się ukryć, że od fotografii bije bardzo pozytywna energia, co zauważyła również jej mama.

Królowa wszechświata - napisała.
 

Fanom trudno było się z nią nie zgodzić. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których obserwatorzy Siwiec nie szczędzili dziewczynce komplementów.

Cudna!
Jak z bajki Disneya.
Najlepsze zdjęcie na świecie - pisali.

Natalia Siwiec opowiedziała nam o swoich debiucie na wielkim ekranie:

Zobacz wideo

Też uważacie, że zdjęcie Mii jest po prostu urocze?

KB