Natalia Siwiec wypoczywa w Zakopanem. Internauta ją atakuje: Pani popularność świadczy o degradacji inteligencji społeczeństwa. Ostro odpowiedziała

Natalia Siwiec, podobnie jak wiele innych polskich gwiazd, wybrała się na Sylwestra do Zakopanego. Pod najnowszym zdjęciem jeden z internautów postanowił obrazić celebrytkę. Ta nie była mu dłużna.

Natalia Siwiec nie ma problemu, aby pokazywać swoje życie prywatne na Instagramie. W przeciwieństwie do innych polskich gwiazd bardzo często publikuje wizerunek 2-letniej córeczki. Podobnie było i tym razem. Natalia z pewnością nie spodziewała się, że przeczyta tak obraźliwy komentarz.

Natalia Siwiec odpowiada na hejt

Celebrytka zamieściła na swoim profilu kilka zdjęć ze spaceru z Mią. Na zdjęciu widać, że miło spędzają czas, a zimowa aura tylko im służy. Jednak humor Siwiec postanowił zepsuć jeden z internautów, który niemiło się do niej zwrócił.

Pani popularność oraz podobnych ludzi, którzy nie mają nic mądrego do powodzenia świadczy o degradacji inteligencji społeczeństwa. A wrzucenie z d*py zdjęć to żadna praca - napisał.
 

Siwiec nie pozostała mu dłużna. Postanowiła odpowiedzieć internaucie w podobnym stylu.

Tym bardziej, że to nie jest moja praca. Czas się dostosować inteligencjo „z d*py” - stwierdziła.

Natalia Siwiec opowiedziała nam o swoim debiucie na wielkim ekranie:

Zobacz wideo

Dobrze mu odpowiedziała?

KB