Fani nie kryją oburzenia, że Natalia Siwiec jest na wakacjach i wciąż reklamuje sukienki. "Co za pusta baba". Odpowiedziała

Natalia Siwiec wrzuciła piękne zdjęcia z wakacji i zareklamowała sukienkę. Fani mocno na nią naskoczyli.

Patrząc na instagramowy profil Natalii Siwiec, można by pomyśleć, że modelka całe życie spędza na wakacjach. Na jej tablicy najczęściej pojawiają się zdjęcia z rajskich plaży czy pięknych hoteli, w których ma okazję sypiać. Nawet teraz, kiedy Europa walczy z tak poważnym problemem, celebrytka bawi się w najlepsze w Tulum. Nie to jednak zdenerwowało jej fanów, a fakt, że mimo światowego kryzysu, ona nie przestaje bawić się w influencerkę i reklamuje kolejne produkty.

Zobacz wideo Córka Natalii Siwiec pozuje do zdjęć

Natalia Siwiec krytykowana przez obserwatorów

Nie od dziś wiadomo, że Natalia jest jedną z najlepiej opłacalnych influencerek w Polsce. Za jeden post dostaje ponoć kilkanaście tysięcy złotych, ponieważ wszystko to, co pokaże u siebie na profilu, szybko znika z internetowych stron. Tym razem Siwiec postanowiła promować firmę, od której dostała letnią sukienkę. W komentarzach burza. 

Pani ignorancja i stosunek do tego, co się dzieje w kraju, pokazuje, jakim jest pani człowiekiem. Jak można reklamować sukienki i jakieś głupoty, jak dzieją się takie rzeczy?
W tym momencie, co się dzieje na świecie naprawdę z całym szacunkiem, ale mało kogo obchodzi to, z jakiej firmy jest pani sukienka. Dużo zdrowia życzę. 
Skończ reklamować wszystko. Ludzie umierają, a tu sukienki, kosmetyki i ciągle to samo...
Co za pusta baba.
 

Natalia starała się bronić, odpowiadając na niektóre komentarze. 

To po co tę babę obserwujesz? 
Każdego dnia umierają i my też umrzemy - pisała celebrytka.
Prawda jest taka, że wirus dojdzie w każde miejsce, a my jesteśmy daleko od domu i czekamy na to, co się wydarzy - dodała pod innym komentarzem.

Cóż, grunt to pozytywne myślenie. 

CW