Natalia Siwiec pozuje w bikini. Internauci: Co na to twoja córka? "Wychowujemy ją na otwartego człowieka, który nie ocenia"

Natalia Siwiec pochwaliła się zdjęciami w bikini i wywołała tym medialne zamieszanie. Mądrze z tego wybrnęła.

Natalia Siwiec wypoczywa właśnie na meksykańskiej wyspie Holbox. Celebrytka chętnie dzieli się zdjęciami z gorących wakacji. Na jej Instagramie pojawia się coraz więcej zdjęć, na których pozuje w bikini. Okazuje się, że takie fotografie podobają się nie wszystkim obserwatorom Siwiec. Niektórzy zarzucają modelce, że odsłania zbyt wiele ciała. 

Natalia Siwiec w bikini

Ostatnie instagramowe zdjęcia Natalii Siwiec wywołały niemałe zamieszanie. Wszystko dlatego, że celebrytka pozuje na nich w bikini, a dłonie trzyma na dolej części kostiumu.

 

Fotografie na tyle oburzyły fanów, że postanowili bezpośrednio zwrócić się do Natalii. Jedna z obserwatorek zapytała modelkę o to, czy nie boi się, jak owe fotografie w przyszłości zostaną odebrane przez jej córkę Mię. 

Natalia jesteś piękną kobietą. Bezwzględnie. Chociaż zdjęcie jest ładne, to nieodpowiednie. Mało etyczne. (...) Co powiesz córce, kiedy za 12 czy 15 lat pokaże ci tę fotkę - dociekała jedna z internautek.

Odpowiedź Siwiec była szybka i jak najbardziej trafna. 

Serio? Myślę, że zauważyłaś, że wychowujemy ją na bardzo otwartego człowieka, który nie ocenia - napisała Siwiec.

Komentarze na Instagramie Natalii SiwiecKomentarze na Instagramie Natalii Siwiec Fot. nataliasiwiec.official/instagram

Komentarze na Instagramie Natalii SiwiecKomentarze na Instagramie Natalii Siwiec Fot. nataliasiwiec.official/instagram

Fani po stronie Natalii Siwiec

I chociaż negatywnych uwag nie brakowało, to pocieszające jest również to, że modelka znalazła wielu sprzymierzeńców. Pod postem pojawiło się bowiem mnóstwo komentarzy, w których fani celebrytki sprzeciwili się hejtowi, jaki wylał się na nią po publikacji fotografii. 

Córka sama jej powie: Mamo, ale byłaś bomba.... Co na tym zdjęciu jest nie tak? Z czego ma się tłumaczyć przed córką? Ze wspólnych wakacji?
Nie widzę w tym zdjęciu czegoś, co jest nieetyczne - pisali.

A co wy myślicie o zdjęciu Natalii? My musimy przyznać, że bardziej niż zdjęcie zainteresował nas jej komentarz dotyczący tego, w jaki sposób wychowuje córkę. Tak trzymać! 

AG 

Więcej o: