Marina Łuczenko o kwarantannie męża: "W sercu strach, niepewność i totalna bezradność". Post skomentował Wojtek Szczęsny

Marina Łuczenko, w związku z epidemią koronawirusa, przeżywa trudne chwile. Podzieliła się z fanami osobistym wpisem, który skomentował przybywający w kwarantannie Wojtek Szczęsny.

Z początkiem marca koronawirus z Wuhan dotarł do Polski. Władze kraju podjęły należyte działania, ale każdy dzień przynosi informacje o nowych zakażonych. W obliczu zagrożenia, gwiazdy zachęcają swoich fanów do pozostania w domach. Proponują im nawet alternatywny, aktywny sposób spędzania czasu w domowym zaciszu - wystarczy wspomnieć o Dodzie, która zachęca do treningów z papierem toaletowym. Wiele osób przebywa jednak na kwarantannie w sposób przymusowy, a bezpośrednie kontakty z rodziną są zakazane. W takiej sytuacji znalazł się Wojtek Szczęsny.

Zobacz wideo Jak gwiazdy podchodzą do zagrożenia? Kto zachował rozsądek, a kto kpi z koronawirusa?

Marina Łuczenko wstawiła post odnośnie kwarantanny

Jak już niedawno Was informowaliśmy, rodzina Mariny Łuczenko-Szczęsnej zmaga się ze skutkami pandemii. Wojtek Szczęsny trafił do kwarantanny, podobnie z resztą jak jego koledzy z drużyny Juventusu. Piosenkarka przeżywa więc wyjątkowo trudne chwile, nie mogąc być ze swoim ukochanym w tak trudnym momencie. O swoich odczuciach i obawach Marina postanowiła opowiedzieć na Instagramie. Podzieliła się ze swoimi fanami osobistym wpisem:

Mimo uśmiechu, w sercu strach, niepewność i totalna bezradność. Wychodzi na to, że nasza rodzina nieprędko będzie w komplecie. Lepiej jest tym, którzy ten trudny czas mogą przechodzić razem z najbliższym - napisała piosenkarka.

Post ukochanej postanowił skomentować Wojciech Szczęsny. Piłkarz pocieszył swoją żonę i zapewnił, że jeszcze nacieszą się wspólnymi chwilami.

Głowa do góry i cierpliwości. Niedługo nadrobimy wszystkie zaległości - napisał Wojtek Szczęsny.

Mamy nadzieję, że rodzinie Szczęsnych uda się przetrwać niełatwą sytuację i już wkrótce znowu będą razem!

PJA

Więcej o:
Komentarze (3)
Marina Łuczenko udostępniła wpis o epidemii koronawirusa i kwarantanie Wojtka Szczęsnego
Zaloguj się
 • dryl1

  0

  Śliczna i sympatyczna dziewczyna, tak trzymać.

 • cerrie35

  0

  Ale sentymentalny kicz. Normalnie Marina powinna zacząć pisać Harlequiny, na pewno by się sprzedawały jak świerze bułeczki wśród jej fanek lubiących tandetną pseudo literaturę. Naprawdę? Przez cały ich związek oboje często są w rozjazdach, i jakoś wcześniej nie stękała jak bardzo im siebie wzajemnie brakuje. A tu nagle korona się pojawiła i nagle wielki sentymentalny kicz się w niej odezwał? Naprawdę ten dramatyzm jest zbędny. I według mnie nadmiernie nakręcony, by nie stracić swoich obsetwatorek, które pewnie gdyby się dało robiłyby za jej służące byleby tylko być blisko swojej guru.

 • patatajhauhau

  0

  Pora wrócić na Ukrainę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX