Tak Liam Szczęsny kibicuje tacie. Marina pokazała urocze wideo. Co za słodziak!

Marina Łuczenko-Szczęsna na swoim Instagramie pokazała jak mały Liam kibicuje tacie podczas meczu. Widok był naprawdę uroczy!

Marina Łuczenko-Szczęsna razem z mężem Wojciechem Szczęsnym od ponad roku wspólnie wychowują synka Liama. Chociaż para bardzo ukrywa wizerunek pociechy i chroni jego prywatność, to piosenkarka chętnie relacjonuje czasem swoją codzienność na Instagramie. Tym razem zamieściła nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak Liam kibicuje swojemu tacie, oglądając jego mecz. 

Marina Łuczenko pokazała, jak mówi jej synek

Na wideo widzimy, jak sławna mama, razem z Liamem oglądają mecz Wojciecha Szczęsnego, który gra dla drużyny Juventus. Marina nagrała moment, w którym malec kibicuje tacie, wykrzykując różne słowa do telewizora. Okazuje się, że bez problemu wymawia takie słowa jak "tata" czy "tatuś". Co ciekawe, zna też nazwę klubu, dla którego gra Wojciech Szczęsny.

Zobaczcie to urocze wideo:

Zobacz wideo Liam Szczęsny kibicuje tacie

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Marina pochwaliła się filmikiem, w którym uczyła synka wymawiać swoje nazwisko. Choć nie należy ono do najłatwiejszych, mały Liam znakomicie sobie poradził. Wideo możecie zobaczyć TUTAJ.

Marina w mediach społecznościowych jest aktywna i często pokazuje trudny macierzyństwa. Wychowanie synka pochłania jej zdecydowaną większość czasu i cała się temu poświęca. Ostatnio złożyła nawet sama zabawkową kuchnię dla Liama, aby mógł rozwijać swoje zdolności. W końcu każdy wie, że najlepiej dzieci uczą się przez zabawę. Jej relacje i zaangażowanie w wychowanie dziecka, to dowód na to, że piosenkarka nie korzysta z pomocy tysiąca niań, jak zarzucają jej internauci.

BO