Córka Kim Kardashian bawi się w koronawirusa. North West zrobiła kwarantannę lalkom wzorowanych na jej rodzicach

North West ma świadomość epidemii koronawirusa. Córka Kim Kardashian zbudowała dla swoich lalek specjalny domek, w którym mogą odbywać kwarantannę.
Zobacz wideo

Rozprzestrzenianie się koronawirusa stało się globalnym problemem. W Polsce ogłoszono już stan zagrożenia epidemicznego oraz zakazano organizacji wydarzeń masowych. Przypomnijmy, że z tego powodu część polskich aktorów będzie mieć problemy finansowe, a pobyt Klaudii El Dursi na Bali się przedłuży. Oczywiście sytuacja związana z COVID-19 w Stanach Zjednoczonych czy Australii wcale nie wygląda lepiej niż u nas. Przekonali się o tym odbywający kwarantannę Orlando Bloom oraz zarażony koronawirusem Tom Hanks.

Córka Kim Kardashian też martwi się koronawirusem

Świadomość tego, co dzieje się w Ameryce i na całym świecie, mają oczywiście także dzieci. W tym gronie wyjątkiem nie jest North West. Odbicie sytuacji związanej z zagrożeniem koronawirusem widać nawet w wymyślonej przez córeczkę Kim Kardashian i Kanyego Westa zabawie.

Dziewczynka zbudowała bowiem dla swoich zabawek specjalny dom, w którym mogą odbywać kwarantannę. Co ciekawe, szmaciane lalki, którymi bawi się North, są odpowiednikami rodziców dziewczynki. Możemy się więc domyślać, że córeczka Kim Kardashian troszczy się i martwi o mamę oraz tatę. We wspomnianym domku przygotowała dla nich nawet płyn do dezynfekcji, łóżko i donicę z kwiatami. Dumna mama pochwaliła się w sieci wideo, na którym możemy zobaczyć tak przygotowane do kwarantanny miejsce:

North zrobiła domek dla lalek z oddzielną sekcją na czas kwarantanny. Są nawet okna, abyśmy mogli wyglądać na zewnątrz! - opowiedziała Kim Kardashian.
 

Fani zachwycili się dziełem małej North i docenili jej wyobraźnię. Na Instagramie przeczytać możemy następujące komentarze:

North jest taka mądra i słodka!
Lalki imitujące rodziców są świetne.
North, jesteś taka kreatywna!

Wasze dzieci też wpadły na pomysł zabawy inspirowanej koronawirusem?

JP