Horoskop dzienny - 20 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 20 września. Co przyniesie Ci środa? Przekonaj się, jakie nowości czekają Cię w kolejnym dniu. Czy będziesz mieć szczęście? A może wręcz przeciwnie?

Horoskop dzienny – Baran

Baran będzie znudzony pomysłami i propozycjami, które dzisiaj usłyszysz. Będziesz chętna/chętny do odkrywania nowości, nie hamuj się przed spełnianiem marzeń. Możesz dziś doskonale bawić się w towarzystwie Lwa.

Zobacz wideo Natasza Urbańska ma antidotum na trudne politycznie czasy. Apeluje, by na wyborach wybrać mądrze

Horoskop dzienny – Byk

Byk będzie działał trochę zbyt nieśmiało. Postaraj się bardziej w siebie uwierzyć i nie bój się swoich pomysłów. Jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości, koniecznie skonsultuj się z Wodnikiem. Może mieć dla Ciebie jakieś ciekawe wskazówki.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Środa rozpocznie się dla Ciebie dość nerwowo. Znajdziesz się w sytuacji, która będzie dla Ciebie kompletną nowością. Możesz potrzebować trochę więcej czasu, by uporać się z przeszkodami. W tym dniu postaw na zdecydowane działania i staraj się z niczego nie wycofywać. Sprzyjać będzie Ci dzisiaj Skorpion.

Horoskop dzienny – Rak

Rak może mieć dzisiaj sporo szczęścia w sprawach miłosnych. Postaraj się wykorzystać sprzyjającą aurę. Możesz dzisiaj usłyszeć miłe komplementy, a być może otrzymasz też propozycję umówienia się na romantyczne spotkanie. Lepiej nie odmawiaj!

Horoskop dzienny – Lew

Dla Lwa środa okaże się dość nieprzewidywalna. Nie będzie to jednak stanowić dla Ciebie większego problemu, do wszelkich nowych wyzwań będziesz podchodzić z ciekawością i zrobisz wszystko, by się z nimi uporać. W tym dniu możesz mieć nosa do podejmowania słusznych decyzji. Sprzyjać będzie Ci Skorpion.

Horoskop dzienny – Panna

Panna może nie zauważać czegoś ważnego. Być może przegapiasz istotny szczegół, który może mieć dla Ciebie wyjątkowo wielką wagę. Nie wahaj się dzisiaj podczas podejmowania decyzji. To, na co się dzisiaj zdecydujesz, może mieć spory wpływ na Twoją najbliższą przyszłość. Sprzyjać będzie Ci dzisiaj Koziorożec.

Horoskop dzienny – Waga

Waga może podjąć dzisiaj nieodpowiednią decyzję, której szybko pożałuje. Poczujesz też zmęczenie, które utrudni Twoje działania i odbierze Ci chęci do podejmowania nowych wyzwań. Ktoś może dzisiaj wykorzystać Twój chwilowy spadek formy, by przywłaszczyć sobie jakiś Twój projekt czy pomysł. Lepiej nie trać czujności!

Horoskop dzienny – Skorpion

W życiu Skorpiona pojawią się jakieś nowości. Możesz jednak nie być jeszcze na nie przygotowana/przygotowany. Coś mocno Cię zaskoczy i sprawi, że trudno będzie Ci pozbierać myśli. W tym dniu śmiało konsultuj się z Wodnikiem. Może mieć dla Ciebie garść ciekawych porad.

Horoskop dzienny – Strzelec

W środę czeka Cię ciężka praca. Nie zdołasz odpocząć ani przez chwilę, bo wciąż będą się pojawiać nowe obowiązki. Jeśli pragniesz relaksu, będziesz musiała/musiał na niego niestety zaczekać przynajmniej do czwartku lub piątku. Pociesz się, że nie każdy znajdzie dzisiaj czas dla siebie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Zrobisz wszystko, by udowodnić jakiejś osobie, że masz rację. Nawet jeśli miałabyś/miałbyś jej świadomie zrobić przykrość. Najważniejsze będzie dla Ciebie osiągnięcie raz obranych celów i pokazanie innym, że nigdy się nie mylisz.

Poczujesz się nieswojo. Jak się okaże, przedsięwzięcie, w którym bierzesz udział, w ogóle Ci nie leży. Okaże się, że robisz coś na siłę i wcale byś tego nie chciała/chciał. Nie daj się presji, jaką wywiera na Tobie otoczenie. Bądź sobą i daj sobie szansę się sprzeciwić.

Horoskop dzienny – Ryby

Zdecydujesz się na silne zmiany, które tak naprawdę już dawno były Ci pisane. Inni mogą na to patrzeć z niechęcią czy niepokojem, ale nie powinnaś/powinieneś się tym przejmować. Już dosyć czasu poświęciłaś/poświęciłeś innym. Nie możesz zapominać o sobie i swoich potrzebach. W końcu to Ty od dawna rozdajesz karty.

Więcej o:
Copyright © Agora SA