Horoskop dzienny - 18 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 18 września. Jak przebiegnie dzisiejszy dzień? Dowiedz się, jak może potoczyć się Twoja najbliższa przyszłość i sprawdź, co ciekawego przyniesie Ci początek nowego tygodnia. Czy będziesz mieć jakieś powody do zadowolenia?

Horoskop dzienny – Baran

Baran może działać zbyt chaotycznie, co nie wpłynie dobrze na wyniki jego pracy. Będziesz też rozkojarzona/rozkojarzony i już z samego rana poczujesz zmęczenie, od którego trudno będzie Ci się uwolnić. Wieczorem postaraj się trochę więcej wypocząć. Odprężająca kąpiel dobrze Ci zrobi.

Zobacz wideo Adam Woronowicz o zbliżających się wyborach. "Będziemy już solidnie zmęczeni"

Horoskop dzienny – Byk

Nie planuj dziś niczego. Wszystko będzie zmieniać się tak szybko, że i tak nie uda Ci się zrobić tego, co chciałaś/chciałeś. Musisz przygotować się na dzień pełen atrakcji (niekoniecznie dla Ciebie przychylnych). Ktoś może też zarzucić Ci zrobienie czegoś, z czym nie miałaś/miałeś nic wspólnego. Poczujesz się niesłusznie oskarżona/oskarżony, co popsuje Ci humor. Wieczorem połóż się szybciej sprać, by zapomnieć o trudnym dniu.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta będą dość marudne i niechętne do współpracy, szczególnie z osobami, za którymi nie przepadają. Lepiej do niczego się dzisiaj nie zmuszaj, bo i tak nic dobrego z tego nie wyniknie. Postaraj się też nie angażować za bardzo w sprawy innych, skup się na swoich problemach. W tym dniu przychylnym znakiem zodiaku będzie dla Ciebie Lew.

Horoskop dzienny – Rak

Poczujesz chęć przeżycia niezapomnianej przygody. Zamiast jednak ciągle o niej marzyć, zdecyduj się w końcu zacząć realizować swoje pragnienia. Dzisiejszy dzień będzie szczególnie sprzyjać planowaniu dalekich podróży. Jeśli więc chcesz spędzić zbliżającą się jesień w jakimś ciepłym, egzotycznym kraju, koniecznie przejrzyj oferty biur podróży. Możesz trafić na ciekawe okazje.

Horoskop dzienny – Lew

Poniedziałek będzie dla Lwa dość skomplikowanym czasem. Spotkasz się z niezrozumieniem ze strony partnera, który może mieć do Ciebie jakieś pretensje. Nie będziesz w stanie zrozumieć jego stanowiska, co może doprowadzić do sprzeczki. W tym dniu możesz prosić o poradę Ryby – chętnie udzielą Ci wsparcia.

Horoskop dzienny – Panna

Panna może mieć dzisiaj wiele ciekawych pomysłów, które wykorzysta w swojej pracy. Uważaj jednak, bo ktoś może zacząć spoglądać na Ciebie z zazdrością i niewykluczone, że postanowi w jakiś sposób Ci zaszkodzić. Zachowaj ostrożność i postaraj się za bardzo nie przechwalać swoimi sukcesami. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Skorpion.

Horoskop dzienny – Waga

Waga może stracić czujność, co przyczyni się do jej kłopotów. W tym dniu będziesz musiała/musiał znaleźć dobre rozwiązanie swojego nowego problemu. Pamiętaj jednak, że możesz liczyć na wsparcie przyjaciół. Bliskie osoby nie zostawią Cię w potrzebie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Będziesz musiała/musiał działać tak, by nikomu nie podpaść. Weź pod uwagę to, że nie wszyscy myślą tak samo i nie każdemu musi się spodobać rozwiązanie, które wybierzesz. Postaraj się zapewnić każdą z osób, na której Ci zależy, o swojej lojalności, jednocześnie nie szkodząc pozostałym. Choć to trudne, jeśli się postarasz, dasz radę.

Horoskop dzienny – Strzelec

Początek tygodnia pokaże Ci, że nie wszystko jest tak kolorowe i optymistyczne, jak Ci się do niedawna wydawało. Twój entuzjazm niestety był przedwczesny. Zamiast jednak płakać nad rozlanym mlekiem, pora przywyknąć do nowej sytuacji i jak najszybciej podjąć kroki, mające Ci pomóc się w niej odnaleźć.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Obowiązki będą Ci dzisiaj niezwykle ciążyć. Tak, jak zwykle wykonujesz kolejne polecenia bez większych problemów, tak dzisiaj zupełnie nie będziesz się mogła/mógł na nich skupić. Na szczęście możesz liczyć na pomoc kogoś, komu udzieliłaś/udzieliłeś wsparcia w zeszłym tygodniu. Wspólnymi siłami na pewno pójdzie Wam dość sprawnie.

Horoskop dzienny – Wodnik

Poniedziałek przyniesie spore zmiany w miejscu Twojej pracy – niestety, bardzo niekorzystne. Twój przełożony będzie miał nowe, bardziej wyczerpujące zadania, którymi zostaniecie obarczeni Ty i Twoi współpracownicy. Przez to wszystko do zespołu wkradnie się nerwowość, a atmosfera stanie się nieprzyjazna i gęsta od napięcia. Odetchniesz z ulgą, gdy tylko wrócisz do domu.

Horoskop dzienny – Ryby

Wszystko będzie się dziś działo niezwykle szybko. W związku z tym nie zdążysz nawet zjeść porządnego posiłku. Właściwie i tak nie będziesz o nim myślała/myślał, bo natłok zadań Ci na to nie pozwoli. Dobrze, że przynajmniej wieczór pozwoli Ci na zaczerpnięcie oddechu i napełnienie żołądka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.