Horoskop dzienny - 17 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 17 września. Chcesz zajrzeć w przyszłość? Sprawdź koniecznie, co takiego przyniesie Ci nadchodząca niedziela i bądź gotowa/gotów na ewentualne zmiany.

Horoskop dzienny – Baran

Od rana wydasz się sobie mocno przemęczona/przemęczony. W związku z tym możesz potrzebować sporo czasu na relaks. Na szczęście, dzisiaj masz wolne, więc wykorzystaj ten moment najlepiej jak potrafisz. Nie możesz wiecznie odwalać roboty za innych, a na to się zanosi. Pomyśl o sobie i swojej wydajności w pracy w kolejnym tygodniu.

Zobacz wideo Maja Ostaszewska grzmi na różnice wieku wśród partnerów. "Stereotypy, szowinizm, pokłosie patriarchalnego systemu"

Horoskop dzienny – Byk

Warto zastanowić się dzisiaj nad relacjami, jakie łączą Cię z najbliższymi. Jeśli coś się między Wami popsuło, najwyższy czas nad tym popracować. Nie możesz wiecznie udawać, że niczego nie zauważasz, bo Twoja rodzina może mieć o to do Ciebie pretensje. Wysłuchaj każdego i powiedz innym, co o tym wszystkim myślisz.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Niedziela przyniesie Ci złe przeczucie. Choć nie zdołasz stwierdzić, o co tak dokładnie chodzi, przez cały dzień będziesz czuła/czuł się nieswojo. Możliwe, że niepotrzebnie się martwisz, bo intuicja akurat tym razem Cię zawodzi. Mimo wszystko dobrze będzie, jeśli zachowasz czujność tak na wszelki wypadek.

Horoskop dzienny – Rak

Czas poświęcisz dzisiaj przede wszystkim na domowe obowiązki, na które wcześniej nie znalazłaś/znalazłeś ani chwili. Ktoś może Ci robić wyrzuty, że nie dbasz o swoje zdrowie i kondycję, Ty jednak będziesz uparta/uparty. Pomyśl o tym, że ta osoba może mieć rację, a Ty zanadto się forsujesz.

Horoskop dzienny – Lew

Pora przeanalizować, kto jest Twoim wrogiem, a kto prawdziwym przyjacielem. Powinnaś/powinieneś zrezygnować z niektórych znajomości, bo te mogą od pewnego czasu działać na Twoją niekorzyść. Postaraj się zakończyć je w miarę ostrożnie i bez zbędnych kłótni.

Horoskop dzienny – Panna

Pewne decyzje, które będziesz musiała/musiał podjąć, sprawią Ci sporą przykrość. Wiesz jednak, że nie masz innego wyboru. Dopiero wieczór przyniesie Ci ukojenie i nadzieję na lepsze jutro. Zrozumiesz, że masz wokół siebie przyjaciół, którzy zawsze Cię poprą, niezależnie od tego, co sobie zamierzysz.

Horoskop dzienny – Waga

Dzisiejszy dzień spędzisz w domu, na kanapie albo w łóżku. Nic nie będzie Ci dolegać, ale nie znajdziesz w sobie wystarczającej ochoty na żadną aktywność. Nie musisz wcale ulegać presji otoczenia – jeśli chcesz po prostu odpocząć, nie zmuszaj się do czegoś, co mogłoby Ci ten odpoczynek uniemożliwić.

Horoskop dzienny – Skorpion

Spotkasz się dzisiaj z dalszymi i bliższymi znajomymi. Przez krótki moment poczujesz się prawdziwą duszą towarzystwa, chociaż nigdy dotąd nie miałaś/miałeś takich doświadczeń. Wspólnie z przyjaciółmi wymyślisz jakiś plan na najbliższe dni i z ochotą podejmiesz się jego realizacji.

Horoskop dzienny – Strzelec

Jeśli pogoda dopisze, koniecznie wybierz się na spacer. Potrzebujesz dotlenienia organizmu, ponieważ ostatnie kilka dni spędziłaś/spędziłeś w czterech ścianach, a Twój umysł wymaga w końcu odrobiny relaksu. Nie możesz się przemęczać, także psychicznie, bo już niedługo Twoja wydajność drastycznie spadnie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś wysłuchasz czyichś wyjaśnień. Być może źle osądziłaś/osądziłeś tę osobę i teraz zrobi Ci się trochę głupio. Zdobądź się na szczerą rozmowę, bo może jeszcze nie wszystko stracone i Waszą relację da się uratować. Szkoda by było z niej rezygnować bez żadnej refleksji, skoro utrzymujecie ją tak długo.

Horoskop dzienny – Wodnik

Musisz dzisiaj bardzo uważać, bo Twoja druga połówka okaże się niezwykle kłótliwa. Spróbuj wyjaśnić z nią nieporozumienia, ale raczej niczego jej nie zarzucaj, bo ta niedziela nie jest na to dobrym momentem. Postaraj się przetrwać ten dzień i nie pozwolić na rozpad związku przez jakieś głupi zbieg okoliczności.

Horoskop dzienny – Ryby

Zachowaj ostrożność, bo Twoje działania mogą być źle odebrane przez Twoje otoczenie. Niekoniecznie chcesz, by inni się do Ciebie zrazili, jednak bardzo możliwe, że to nieuniknione. Postaraj się zachować cierpliwość i tłumaczyć wszystko to, co zaszło tym, którzy będą chcieli słuchać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.