Maja Staśko zawalczy z Mrs. Honey. Kim jest Ewa Wyszatycka? Zasłynęła z licznych afer

Ta nadchodząca walka w High League wzbudza najwięcej kontrowersji. Naprzeciwko siebie staną Maja Staśko i Ewa Wyszatycka, znana pod pseudonimem Mrs. Honey. Co wiadomo o rywalce aktywistki i pisarki?

Najbliższa gala High League odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice. Podczas wydarzenia dojdzie do tzw. walk freak fight. Duże zainteresowanie oraz dyskusję w sieci wzbudza zwłaszcza jeden pojedynek. Do tej pory rywalkę Mai Staśko trzymano w tajemnicy. Właśnie ogłoszono, że zmierzy się z Ewą Wyszatycką, znaną w internecie jako Mrs. Honey. Obie panie wzbudzają spore kontrowersje.

Zobacz wideo Co Artur Szpilka wniesie do KSW? "Jesteśmy realistami"

Maciej StuhrMaciej Stuhr uległ wypadkowi na planie serialu. Trafił na stół operacyjny

Maja Staśko zawalczy z Mrs. Honey. Kim jest Ewa Wyszatycka? Zasłynęła z licznych afer

Maja Staśko zasłynęła kilka lat temu ze swoich poglądów na tematy feministyczne i LGBT+. Jest autorką książek "Gwałt to przecież komplement. Czym jest kultura gwałtu?" i ,"Gwałt polski". Weszła także w konflikt z kilkoma celebrytkami. Ostatnio weszła w dyskusję z Kają Godek, zapraszając polityczkę do... oktagonu. Posłanka PiS pokusiła się o odpowiedź. Niestety autorka kontrowersyjnych książek nie może liczyć na takie towarzystwo w klatce. Zamiast Godek, będzie jej towarzyszyła streamerka, która robi równie duże zamieszanie w sieci.

Ewa Wyszatycka to streamerka i influencerka prężnie działająca w mediach społecznościowych. Prowadzi transmisje w serwisie Twitch. Sami organizatorzy gali tak zapowiadają zawodniczkę:

Ogromną popularność zdobyła jednak nie tylko ze względu na aktywność na Twitchu, ale również przez liczne afery, skandale i kontrowersje. W ostatnim czasie zainteresowanie wzbudziło jej konto w OnlyFans. Przypomniało to widzom wcześniejsze skandale z jej udziałem, a także burzliwy związek z innym zawodnikiem HIGH League, Maciejem "Zonym" Zoniukiem - czytamy w zapowiedzi High League.
 

Maja Staśko: Kinga Duda z prezydenckiej wysokości pogroziła im palcem, skrytykowała je i oceniłaMaja Staśko w ostry sposób odpowiada na słowa Maty. "Wolę być głupia p*zdą, niż..."

Jak widać, Mrs. Honey nie stroni od złej sławy. Będziecie oglądać ten pojedynek?

Więcej o: