"40 kontra 20". Będzie nowa edycja. Grupa kilkunastu kobiet będzie rywalizować o serca dwóch mężczyzn

Program "40 kontra 20" okazał się hitem. Jego twórcy postanowili więc nakręcić kolejną edycję. Nowy sezon randkowego show pojawi się już wiosną w TVN7.

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo "40 kontra 20". Robert Kochanek w szczerzej rozmowie z Kingą

Program "40 kontra 20" zadebiutował na antenie TVN7 latem ubiegłego roku. Formuła show oparta była na tym, że kobiety w wieku od 20 do 50 lat walczyły o serce dwóch mężczyzn - starszego, Roberta Kochanka i młodszego, Bartosza Andrzejczaka. Format miał udowodnić, że wiek nie ma znaczenia w przypadku prawdziwej miłości. Reality show okazało się prawdziwym hitem, dlatego też stacja zdecydowała się na kontynuację.

Najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd. Która robi największe wrażenie?Najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd. Która robi największe wrażenie?

"40 kontra 20". Kiedy nowy sezon?

W mediach od dłuższego czasu pojawiały się informacje o drugiej edycji programu. Teraz zostały one potwierdzone na oficjalnym profilu instagramowym show. Nowy sezon ma pojawić się na antenie TVN7 już wiosną. Podobnie, jak poprzednim razem, uczestnicy będą randkować na Krecie. Na razie nie wiadomo jeszcze, od kiedy dokładnie będzie można oglądać "40 kontra 20".

Wiosną w Siódemce - druga edycja naszego gorącego randkowego show! Wracamy na gorącą Kretę, szukać miłości - czytamy na oficjalnym profilu programu.
 

Ślub od pierwszego wejrzenia, eksperci"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jeden z ekspertów rezygnuje! Wiemy, kto go zastąpi

"40 kontra 20". Zasady programu

Format "40 kontra 20" stara się łamać wszelkie stereotypy. Uczestniczkami show są kobiety w wieku od 20 do 50 lat. Panie rywalizują o dwóch mężczyzn - młodszego i starszego. Kluczowym momentem programu jest przegrupowanie. Panowie decydują wtedy, którą z kobiet chcą zaprosić do swojej grupy, aby ją bliżej poznać. Uczestniczki wybrane przez młodszego z mężczyzn mieszkają w glampingu, natomiast kandydatki starszego w luksusowej willi. Podczas programu panie czeka mnóstwo zadań, wyzwań i randek, które mają doprowadzić do zdobycia serca wybranka. Każdego tygodnia dwie uczestniczki muszą opuścić show. Podczas finału obaj mężczyźni muszą wskazać uczestniczkę, z którą chcą budować relację. W pierwszej edycji znany tancerz Robert Kochanek związał się z wówczas 25-letnią Kingą. Kilka miesięcy po programie relacja się rozpadła. Natomiast Bartosz Andrzejczak także wybrał partnerkę spośród "dwudziestek". Zdecydował się na relację ze starszą o kilka lat Patrycją, z którą zbudował szczęśliwy związek.

Więcej o: