Horoskop dzienny - 17 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 17 października. Los nie zawsze bywa sprawiedliwy, ale niestety, trzeba pogodzić się z jego wyrokami. Przekonaj się, co czeka Cię w tę niedzielę i bądź gotowa/gotowy na to, co ma nadejść.

Horoskop dzienny – Baran

Kłótnia wisi w powietrzu. Postaraj się unikać jałowych dyskusji, które potoczą się dziś przy stole. Nie podejmuj drażliwych tematów, bo w ten sposób tylko wszystko zaognisz. Nie próbuj na siłę udowadniać swoich racji – to i tak nic nie da.

Zobacz wideo „Prince Charming". Jonatan Jądrzyk spotkał w programie swojego eks. Była drama?

Horoskop dzienny – Byk

Dziś dopisze Ci szczęście. Nawet się nie obejrzysz, jak wszystko, co sobie zaplanowałaś/zaplanowałeś, zacznie się układać. Możesz liczyć na przyjemną niespodziankę, która na pewno wywoła uśmiech na Twojej twarzy, a ten szybko stanie się zaraźliwy.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Pozwól sobie dzisiaj na odrobinę szczęścia. Posłuchaj swojej drugiej połówki i po prostu się odpręż, nie myśląc o tym, co będzie jutro albo za kilka dni. Postępuj tak, jak podpowiada Ci serce i nie staraj się wszystkiego racjonalnie wyjaśniać, bo nie o to chodzi. Jeśli tylko postanowisz się dzisiaj zrelaksować, nikt w domu Ci tego nie utrudni.

Talizman na szczęście - który wybrać?Talizman na szczęście - który wybrać? Wyjaśniamy znaczenie popularnych symboli

Horoskop dzienny – Rak

Nie możesz bez ustanku pracować. Ta niedziela to świetny moment na regenerację sił przed nadchodzącym tygodniem, który również nie będzie należał do najłatwiejszych. Nie wszystko musi Ci pasować w zachowaniu domowników, jednak raczej tego nie komentuj, jeśli nie chcesz zranić niczyich uczuć i rozpętać cichej wojny.

Horoskop dzienny – Lew

Dzisiaj dotkliwie odczujesz przestój w swoich działaniach. Pewna przeszkoda nie pozwoli Ci dalej realizować planów w takim wymiarze, jakbyś sobie tego życzyła/życzył. Przestań się jednak zamartwiać i rób to, co uznasz za słuszne. Wejdź raczej w rolę obserwatora i nie angażuj się osobiście w żadne sprzeczki, ponieważ z góry będziesz na straconej pozycji.

Horoskop dzienny – Panna

Sama/sam się zdziwisz, jak wiele pomysłów pojawi się dzisiaj w Twojej głowie. Większość z nich będzie raczej niemożliwa do zrealizowania, jednak kilka z nich okaże się naprawdę sensownych. Przeanalizuj je uważnie i wybierz te, które mogą spodobać się w Twoim otoczeniu. W ten sposób niespodziewanie uda Ci się zabłysnąć.

Horoskop dzienny – Waga

Chociaż do tej pory nie miałaś/miałeś na to odwagi, dziś będzie dobry moment, by przyznać się przed bliskimi do swoich planów. Lepiej, żeby byli ich świadomi, zwłaszcza że są one dość śmiałe. Bardzo możliwe, że mimo wszystko szybko uda Ci się je zrealizować.

Horoskop dzienny – Skorpion

Obudzisz się, pełna/pełen energii. Będziesz chciała/chciał ją koniecznie spożytkować, dlatego postanowisz poświęcić się jakiejś aktywności. Możesz wybrać się na spacer lub poćwiczyć. Jeszcze wieczorem przyjdzie Ci podejmować trudne decyzje. Będziesz musiała/musiał szybko dokonywać wyboru, jednak uważaj, by nie popełnić błędu.

Horoskop dzienny – Strzelec

Od rana będziesz przypominać tykającą bombę zegarową. Jeśli Twoja druga połówka w jakiś sposób Cię zdenerwuje, bardzo będziesz się chciała/chciał zrewanżować tym samym. Bardzo możliwe, że zaczniesz jej wypominać rzeczy, które dawno odeszły w niepamięć. Możliwe, ze później będziesz tego żałować, jednak wieczór spędzicie osobno w wyjątkowo podłych nastrojach.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Trudno Ci będzie pogodzić się z pewnymi zmianami, jakie zajdą w Twoim życiu. Musisz jednak wziąć się w garść, bo na niektóre rzeczy i tak nie masz wpływu. Postaraj się spojrzeć w przyszłość z większym optymizmem – nie możesz przecież ciągle wszystkim się zamartwiać.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ta niedziela będzie od Ciebie wymagać sporej dawki cierpliwości. Zostaniesz zmuszona/zmuszony do zrezygnowania z czegoś, na czym naprawdę Ci zależy. Jeśli jednak nie zareagujesz zbyt gwałtownie, wszystko się ułoży, choć nie do końca tak, jak tego oczekiwałaś/oczekiwałeś.

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny – Ryby

Dzisiejszy dzień spędzisz w rodzinnym gronie. Pierwszy raz od bardzo dawna uda Wam się szczerze porozmawiać. Nie ukrywaj niczego przed bliskimi – dość już niedopowiedzeń i tajemnic. Tylko, jeśli pozostali domownicy będą wiedzieli, co się dzieje, zdołają Ci pomóc.

Więcej o: