Horoskop dzienny 15 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 15 października. Weekend to dobra okazja do spotkań w gronie przyjaciół i rodziny, a może czeka Cię nagły wyjazd lub romantyczna kolacja? Sprawdź, co masz zapisane w gwiazdach. Wejdź w piątek z pozytywną energią.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany otrzymają dziś miłą wiadomość, która sprawi, że poczujecie ciepło w sercu. Gwiazdy chcą Wam pokazać, że prawdziwe uczucie przynosi właśnie takie pozytywne emocje, a nie ciągłą niepewność.  

Zobacz wideo "Prince Charming". Merkucjo i Jonatan okłamali księcia

Horoskop dzienny- Byk

Byki poczują dziś ukłucie zazdrości. Ktoś dla kogo chcecie góry przenosić, nie do końca jest wobec Was lojalny. Lepiej wcześniej niż później, bądźcie dobrej myśli, los niedługo Was zaskoczy. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta zorganizują dziś wesołe spotkanie z grupą starych przyjaciół. Wśród obecnych pojawi się ktoś, kogo znacie od dawna, ale ta osoba nie była obecna w Waszym życiu przez kilka lat. Teraz przyjdzie i skradnie Wasze serce. Tak po prostu. 

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny- Rak

Raki będą dziś regenerować ciało i umysł po całym tygodniu. Sukces niestety ma swoją cenę i teraz przyszedł czas na wyciszenie. Domownicy zrozumieją Wasz stan i będą schodzić Wam z drogi, aż do wieczora.  

Horoskop dzienny- Lew

Lwy znalazły się w dziwnej sytuacji z podwójnym dnem. Z jeden strony ktoś bardzo chce Was lepiej poznać, z drugiej otwarcie sprawdza inne opcje. To nie jest zachowanie, które wróży dobre zakończenie. Miejcie to na uwadze. 

Horoskop dzienny- Panna

Panny zaszaleją dziś na zakupach. Nowy sezon wymaga nowej garderoby i kilku dodatków, które skutecznie poprawią Wam humor. Po powrocie do domu warto przejrzeć aktualny stan szafy, z pewnością jest w niej coś, co można oddać komuś, kto aktualnie jest w potrzebie. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi będą dziś stawać okoniem. Ktoś, kto od zawsze stara się wywierać wpływ na Wasze decyzje, będzie mocno zaskoczony. Może to już czas na wyraźne granice?  

Horoskop dzienny- Skorpiony

Skorpiony czeka dziś miły wieczór w towarzystwie ulubionego serialu. Obok zasiądzie ktoś, kto od dawna zabiega o Wasze względy, jak potoczy się ta znajomość? Gwiazdy radzą ufać intuicji i słuchać serca. 

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce zrozumieją dziś swój błąd i od samego rana będą góry przenosić dla tej jednej, jedynej osoby. Lepiej późno niż wcale, ale zdecydowanie czeka Was długa praca nad związkiem. 

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce zaproszą dziś grupę znajomych na wspólne świętowanie. Wśród zgromadzonych osób pojawi się ktoś, na kogo czekaliście całe życie. Teraz albo nigdy. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki odetną się dziś od wszystkiego i wszystkich. Brak zasięgu dobrze Wam zrobi. Nie ma takiej siły, która odciągnie Wodnika od ukochanych miejsc i zainteresowań.

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny- Ryby 

Podczas gdy inni żyją w strachu przed tym co nowe, Ryby z radością odkrywają kolejne tajemnice. Takie podejście idealnie sprawdza się w codziennym życiu, gdzie jedynym pewnym punktem jest zmiana.

Więcej o: