Horoskop dzienny 14 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 14 października. Tydzień chyli się już ku końcowi, w czwartek nie zmienisz już biegu wydarzeń, ale możesz mocno chwycić za ster i przejąć kontrolę. Sprawdź, jak potoczy się ten czwartek i jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany czują, że panują już nad sytuacją i wszystko jest tak, jak być powinno. Teraz jest czas na relaks. W porze lunchu ktoś zachwyci Was błyskotliwą rozmową, która z zawodowego gruntu przeniesie się do sfery prywatnej. 

Zobacz wideo "Love Island". Pokazaliśmy Adrianowi stare zdjęcia Oli przed zabiegami. "Jeżeli to nie byłby mój kompleks, to bym zostawiła"

Horoskop dzienny- Byk

Byki będą dziś przekonywać kogoś do swoich racji. Gwiazdy chcą Wam przypomnieć, że prawdziwej miłości nie trzeba tłumaczyć. Osobiste szczęście powinno grać tutaj pierwsze skrzypce. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś analizować sytuację, niepotrzebnie. Przecież nie jest to nic nowego, wszystko już kiedyś było. Lepszym rozwiązaniem będzie relaks z dużym naciskiem na czas spędzony na świeżym powietrzu. 

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny- Rak

Raki odnotują dziś kolejny sukces. Gwiazdy radzą uważnie przyjrzeć się osobom z Waszego otoczenia. Niektórzy są z Wami od zawsze, inny pojawiali się tylko po to, aby ogrzać się w blasku Waszego sukcesu.

Horoskop dzienny- Lew

Lwy będą dziś planować weekend w towarzystwie kogoś, kto liczy na wspólną przyszłość. Zdecydowanie nie jest to czas na poważne deklaracje, gwiazdy radzą Wam zachować dużą ostrożność. 

Horoskop dzienny- Panna

Panny otrzymają dziś zadanie, które może je przerosnąć, ale z pomocą Wodnika problem zniknie do południa. W ramach podziękowania możecie zorganizować miłe spotkanie w porze lunchu. To dobry dzień na zacieśnianie każdej więzi. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi wpadną dziś w wir rodzinnych obowiązków. Ktoś poprosi Was o pomoc na ostatnią chwilę, nic tak nie denerwuje Wagi jak kolejne niespodzianki, które rujnują Wasz kalendarz. Może to już czas na lekcję asertywności. 

Horoskop dzienny- Skorpiony

Skorpiony spędzą dziś miły dzień w gronie przyjaciół, do tej wesołej gromady zapragnie dołączyć ktoś, kto był ostatnio dla Was niemiły. Skorpion swoim zwyczajem przymknie oko na takie błahostki, ale w odpowiednim momencie zwróci złą energię z podwójną siłą. 

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce będą dziś zdziwione tym, że partner ma inne plany na weekend. Słaba komunikacja to Wasza pięta Achillesa, może już czas coś z tym zrobić. 

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce będą zaskoczone tym, jak szybko uda Wam się wprowadzić plany w życie. Ktoś, kto był największym sceptykiem, teraz poprosi Was o radę, to największa miara sukcesu. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki zrozumieją dziś starą prawdę, która mówi o tym, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Wspólne interesy ostatnio idą bardzo kiepsko. Tymczasem druga strona woli tego nie widzieć. 

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby zrozumieją dziś, że tak naprawdę mogą liczyć tylko na siebie. Partner nie wykazuje zainteresowania sprawami, na których naprawdę Wam zależy. Chyba to już czas na szczerą rozmowę. 

Więcej o: