Horoskop dzienny 13 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 13 października. Środek tygodnia to dobry czas na małe podsumowanie. Czy trzeba trochę przyspieszyć ważne sprawy, a może to już czas na odpoczynek?

Horoskop dzienny- Baran 

Barany zarządzą dziś ważne zebranie, trzeba omówić dalszą strategię. Kryzys to może za duże słowo, ale jest naprawdę blisko. 

Zobacz wideo Oliwer Kubiak: Łamałem serca. Skradnie to Jelonka?

Horoskop dzienny- Byk

Byki będą dziś z ufnością spoglądać w stronę nowego uczucia. Motyle w brzuchu wróciły na dobre, gwiazdy wróżą Wam wspólną przyszłość, ale nie obejdzie się bez ciągłej pracy nad związkiem. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta poczują dziś na sobie wzrok kogoś z bliskiego otoczenia. I chociaż byliście przekonani, że na miłość jest już za późno, teraz wstąpiła w was nowa nadzieja. Będzie dobrze, gwiazdy to wiedzą. 

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny- Rak

Raki daleko za sobą zostawią zazdrośników. Nikt nie będzie mówił Wam, że coś Wam się nie należy. Szczęście idzie pod rękę z odwagą, to cała tajemnica.  

Horoskop dzienny- Lew

Lwy będą zasypywane propozycjami kolejnych znajomości, każdy chce zdobyć lwie serce. A kogo wybierze król dżungli? Ufajcie swojej intuicji. 

Horoskop dzienny- Panna

Panny cieszą się z dobrze zainwestowanych pieniędzy. Teraz czas na słodkie lenistwo i miłe spotkania z tymi, którzy dobrze Wam życzą 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi biją się z myślami, już same nie wiedzą, co mają zrobić. Czy da się uzdrowić tę przyjaźń? Gwiazdy chcą Wam przypomnieć, że zaufanie buduje się powoli.

Horoskop dzienny- Skorpiony

Skorpiony mają wokół siebie naprawdę dobrych ludzi. Można powiedzieć, że całe najbliższe otoczenie pracuje na Wasze szczęście. Z takim wsparciem można góry przenosić. 

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce w swojej zawziętości nie widzą, że partner błądzi myślami już bardzo daleko. Czy uda Wam się znów spotkać w pół drogi? 

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce lubią, gdy wszystko układa się zgodnie z planem, ale życie lubi pisać własne scenariusze. Czasami trzeba nauczyć się płynąć z prądem i trochę odpuścić.

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki wybiorą się dziś w odwiedziny. Ktoś, kto miał Wam towarzyszyć w tej podróży, nagle zmieni plany, ale tych kilka godzin samotności pozwoli Wam wszystko przemyśleć. 

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby będą dziś działać w ciszy, skoro i tak nie ma wokół Was nikogo, z kim moglibyście omówić kolejne kroki, to nie ma sensu tracić energii. 

Więcej o: