Horoskop dzienny - 28 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 28 września. Los jest zapisany w gwiazdach. Zobacz, co takiego ma się wydarzyć w najbliższy wtorek, by być gotową/gotowym na nowe wyzwania.

Horoskop dzienny – Baran

Postaraj się dzisiaj wyciszyć. Możliwe, że Twoją głowę będą zaprzątały myśli na temat bliskiej lub bardziej odległej przyszłości. Jeśli stawiasz na swój rozwój, nie słuchaj tych, którzy chcieliby stanąć Ci na drodze. Pozostań wytrwała/wytrwały w swoich dążeniach i nie odpuszczaj ani na chwilę.

Zobacz wideo Wersow pokazała kulisy nowego projektu Friza

Horoskop dzienny – Byk

Kiedy będziesz podejmować kolejne działania, zachowaj szczególną ostrożność. Moment nieuwagi może Cię kosztować wiele, zwłaszcza że Twoja sytuacja nie jest póki co zbyt klarowna. Pojawi się pewien problem, który ma wiele wspólnego z przeszłością, a od tej bardzo chciałaś/chciałeś się odciąć.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Możesz poczuć się dzisiaj znudzona/znudzony. Na szczęście możesz szybko temu zaradzić. Od pewnego czasu zmagasz się z pewnym pomysłem, który nie daje Ci spokoju. Nie odrzucaj go więcej, a zacznij czym prędzej realizować.

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny – Rak

Zmagać się będziesz z prawdziwymi wahaniami nastroju. Twoje emocje eksplodują, a Ty nie będziesz w stanie nic na to poradzić. Po wszystkim nie będziesz już pewna/pewny, co o tym wszystkim myśleć. Możliwe, że spróbujesz dociec, co się właściwie wydarzyło, jednak nikt nie będzie chciał Ci tego wyjaśnić.

Horoskop dzienny – Lew

Twoja samoocena mocno spadła. Stąd Twój brak pewności siebie. Możliwe, że ogarnie Cię panika związana z przekonaniem, że nie żyjesz dobrze. Twoim priorytetem stanie się stabilizacja. Teraz poznasz dużo wpływowych osób. Możliwe, że z ich pomocą osiągniesz sukces.

Horoskop dzienny – Panna

Ktoś udzieli Ci finansowego wsparcia lub otrzymasz propozycję pracy, która już niebawem ma poprawić Twoją sytuację. Z tego powodu cały dzień będziesz tryskać entuzjazmem i nikt nie będzie w stanie tego zepsuć.

Horoskop dzienny – Waga

Trudna sytuacja wreszcie rozwiąże się sama. Tym sposobem dojdzie do przełomu, którego wcale nie przewidziałaś/przewidziałeś. Pomyśl, jak wiele rzeczy może się teraz udać. Nie poddawaj się i myśl trzeźwo nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

Horoskop dzienny – Skorpion

Wtorek będzie przełomowym dniem. Dziś możesz podjąć ważne decyzje, związane z życiem zawodowym. Przed Tobą czekają nowe wyzwania. Niektóre z nich sprawią Ci nieco trudności, z innymi poradzisz sobie doskonale. Musisz zachować czujność, bo ktoś może chcieć trochę pokomplikować Ci niektóre sprawy. Uważaj na osoby spod znaku Koziorożca i nie słuchaj ich porad.

Horoskop dzienny – Strzelec

Wtorkowy poranek nie będzie należał do udanych. Pewne komplikacje utrudnią Ci pracę i sprawią, że trudno będzie Ci skupić się na swoich obowiązkach. Możesz popełnić pomyłkę, która odbije się na Twoich finansach. Po południu czeka Cię kilka niespodziewanych obowiązków. Ich wykonanie całkowicie Cię pochłonie. Wieczorem będziesz bardzo zmęczona/zmęczony i szybko udasz się w objęcia Morfeusza.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Zaczniesz dzień z wielką ochotą do pracy. Będziesz tryskać energią i pozytywnym nastawieniem, dzięki czemu szybko uporasz się ze swoimi obowiązkami. Niektórzy mogą nawet zacząć zazdrościć Ci Twojej zaradności i dobrego samopoczucia. Uważaj, bo niewykluczone, że pewne osoby zaczną szukać sposobu na to, by trochę popsuć Ci humor.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ktoś będzie chcieć obarczyć Cię swoimi obowiązkami. Postaraj się grzecznie odmówić. W przeciwnym wypadku możesz utknąć w pracy na dłużej. W domu może czekać Cię sprzeczka z którymś z domowników, co nie wpłynie na Ciebie najlepiej. Wieczorem znajdź trochę czasu na rozmowę z ważnymi dla Ciebie osobami, niektóre sprawy będą wymagać wyjaśnienia. 

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny – Ryby

Dzień zapowiada się naprawdę interesująco. Możesz dziś zostać zaproszona/zaproszony na ważne spotkanie, które da Ci szansę na pokazanie się z jak najlepszej strony. Nie zmarnuj okazji i postaraj się doskonale na nim wypaść, a wkrótce Twoje starania zostaną docenione i pojawią się przed Tobą całkiem nowe możliwości. Wieczorem możesz zostać miło zaskoczona/zaskoczony. Twoje sprawy uczuciowe będą układać się wyśmienicie. 

Więcej o: