Horoskop dzienny - 25 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 25 września. Pech czy szczęście? Co przytrafi Ci się tej soboty? Sprawdź koniecznie, na co powinnaś/powinieneś być gotowa/gotowy.

Horoskop dzienny – Baran

Dzisiaj wybierzesz się ze znajomymi na imprezę. I chociaż nigdy nie przepadałaś/przepadałeś za takim spędzaniem czasu, teraz wyjątkowo Ci się spodoba. To dlatego, że znajdziesz się w gronie bardzo dobrych znajomych, a zabawa pozwoli Ci się odprężyć. Uważaj jednak na swoje finanse. Nie możesz być zbyt rozrzutna/rozrzutny, bo możesz zostać bez środków szybciej niż myślisz.

Zobacz wideo Lista Plotka Ola Nowak

Horoskop dzienny – Byk

Przed Tobą mnóstwo obowiązków, które pojawią się praktycznie znikąd i mocno Cię przytłoczą. Szybko zapragniesz od tego uciec, dlatego zrobisz wszystko, by namówić najbliższych na wyjście z domu. Może wspólnie udacie się na spacer? Możesz też zaaranżować spotkanie ze znajomymi – na pewno się ucieszą, a Ty uciekniesz od zatrważającej monotonii.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Z każdym kolejnym dniem czujesz się coraz lepiej. Nie tak dawno temu odbiłaś/odbiłeś się od dna i teraz wreszcie zmierzasz ku temu, co ważne i dobre. Pozwól sobie na zdrowy egoizm i zrób coś specjalnie dla siebie. Wiedz, że nikt nie będzie miał Ci tego za złe – czasem po prostu trzeba trochę odpocząć.

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny – Rak

Już od rana poczujesz się niezwykle zmęczona/zmęczony, a przez to niechętna/niechętny do podejmowania jakichkolwiek działań. Pojawi się pewien nieprzewidziany wydatek, a Ty już będziesz pod kreską. Nie pożyczaj pieniędzy, bo nie zdołasz ich później zwrócić. Zaufaj swojej intuicji i przeczekaj gorszy okres, póki jeszcze możesz.

Horoskop dzienny – Lew

Od początku dnia będziesz zmuszona/zmuszony skupić się na sprawach rodzinnych. Po południu będziesz sobie jednak mogła/mógł pozwolić na spotkania towarzyskie w szerszym gronie. Bardzo możliwe, że zdołasz umówić się z koleżankami i wreszcie szczerze pogadać, czego tak długo Ci brakowało. Wieczór natomiast spędzisz przed telewizorem lub z ulubioną książką.

Horoskop dzienny – Panna

Rano powita Cię niespodzianka. To ona sprawi, że się ucieszysz, a uśmiech nie zniknie z Twoich ust aż do wieczora. Możliwe, że podejmiesz się rzeczy, które z reguły omijasz szerokim łukiem. Może w Twoim życiu niespodziewanie dojdzie do przełomu.

Horoskop dzienny – Waga

Drzwi od Twojego domu nie będą się dzisiaj chciały zamknąć. Co rusz będzie się pojawiać ktoś nowy, chociaż właściwie nie spodziewałaś/spodziewałeś się żadnych odwiedzin. W międzyczasie, aby się odprężyć, możesz się zdecydować na zakupy w Internecie. Dodatkowe środki pozwolą Ci lekko zaszaleć.

Horoskop dzienny – Skorpion

Rozejrzyj się wokół siebie, bo to dzień ogromnych okazji. To właśnie dziś będziesz mogła/mógł zdobyć wiele potrzebnych Ci rzeczy w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Jeśli właściwie zainwestujesz swoje środki, uda Ci się ich odrobinę odłożyć i zostawić na czarną godzinę.

Horoskop dzienny – Strzelec

Niespodziewanie otrzymasz pewną wiadomość na temat bliskiej Ci osoby. Ta rewelacja mocno Tobą wstrząśnie. Chociaż do tej pory miałaś/miałeś wrażenie, że znasz całą prawdę, nagle zrozumiesz, jak bardzo się myliłaś/myliłeś.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Zapragniesz dzisiaj wzmożonej aktywności. Wybierz się na poranny jogging, wsiądź na rower albo po prostu się przespaceruj. Jeśli pogoda sprzyja, wybierz się na poszukiwania grzybów. Humor będzie Ci dopisywać, a czego chcieć więcej do szczęścia?

Horoskop dzienny – Wodnik

W tę sobotę postanowisz wziąć się za porządki. Będziesz miała/miał cały plan, jak ogarnąć cały ten chaos, który powstał w Waszej domowej przestrzeni. Możliwe, że zaczniesz się nad tym zastanawiać głębiej, a wtedy rozważysz przeprowadzenie gruntownego remontu oraz urządzenie mieszkania na nowo.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny – Ryby

Niespodziewanie osiągniesz cel, do którego dążysz od dłuższego czasu. To doda Ci skrzydeł. Ciężka praca wreszcie się opłaciła, dlatego możesz być z siebie dumna/dumny. Nie wahaj się realizować marzeń, bo świat należy do odważnych.

Więcej o: