Horoskop dzienny - 24 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 24 września. Liczysz na szczęście? Przekonaj się, czy się na nie załapiesz i zobacz, na co przygotować się w ten piątek.

Horoskop dzienny – Baran

Będziesz dzisiaj miała/miał spory problem ze skupieniem się na realizowaniu kolejnych obowiązków zawodowych. Zamiast ustalić sobie priorytety, poświęcisz uwagę jakimś mało istotnym drobiazgom. Ktoś z Twoich bliskich zrobi Ci dzisiaj miłą niespodziankę. Pamiętaj, aby mu za to podziękować.

Zobacz wideo Dagmara Szewczyk komentuje doniesienia na swój temat. Wiemy dlaczego przestała trenować w KSW

Horoskop dzienny – Byk

Zupełnym przypadkiem trafisz w sam środek wiru niekorzystnych zdarzeń. To wykorzysta ktoś, kto chciałby, żeby jak najszybciej powinęła Ci się noga. Niewykluczone, że od dłuższego czasu czai się na Twoje stanowisko. Postaraj się jak najstaranniej wykonywać zlecone Ci zadania i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Zrób wszystko, by nie podejmować dzisiaj żadnej poważnej decyzji.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Twoje życie wyda Ci się monotonne i mało rozwojowe. Z tego powodu zapragniesz jak najszybciej się stąd wyrwać. Zanim jednak podejmiesz jakąś wiążącą decyzję, dobrze to przemyśl. Zastanów się, jakie zmiany będą dla Ciebie dobre, a co lepiej zostawić tak, jak było.

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny – Rak

Poświęcisz się dzisiaj sprawom swoich bliskich, a swoje własne zepchniesz na dalszy plan. Niestety, szybko zacznie brakować Ci czasu. To może spowodować Twoją frustrację. Jedyną osłodą dla Ciebie będzie dodatkowy zastrzyk gotówki. Możliwe, że wykorzystasz środki jeszcze dzisiaj, kupując coś, o czym od dawna myślałaś/myślałeś.

Horoskop dzienny – Lew

Od rana będziesz wszystko robiła/robił w pośpiechu. Uspokoisz się dopiero w pracy, gdzie wyjaśni się bardzo wiele istotnych kwestii. Pewna osoba doceni Twoje poświęcenie w kwestii zawodowej i nie odmówi Ci pomocy, gdy będziesz tego bardzo potrzebować. Wieczorem odbędziesz ważną rozmowę w gronie rodzinnym. To pozwoli Ci wreszcie pojąć, co trapi Twoich najbliższych.

Horoskop dzienny – Panna

Niespodziewanie spłynie do Ciebie bardzo interesująca propozycja pracy. Z początku wyda Ci się ona zbyt piękna, by mogła być prawdziwa. Chociaż będziesz dość sceptyczna/sceptyczny, nie rezygnuj z niej od razu. Bardzo możliwe, że widzisz wszystko w zbyt ponurych barwach.

Horoskop dzienny – Waga

Atmosfera będzie Ci dzisiaj sprzyjać. Dziś ambicje nie dadzą Ci spokoju, dlatego postanowisz rywalizować z kimś o lepsze stanowisko. Chociaż nie będziesz wiedziała/wiedział, jak Ci poszło, szybko skupisz się na innych sprawach. Możliwe, że uda Ci się rozwikłać jakiś problem, który miałaś/miałeś razem ze swoją drugą połówką.

Horoskop dzienny – Skorpion

Piątek będzie sprzyjał zawieraniu nowych  znajomości. Przed Tobą okazja do udanych spotkań, dobrej zabawy i śmiechu. Spędzisz czas w miłym towarzystwie i zapomnisz o problemach. Nieoczekiwana sytuacja może stać się szansą, na drobne, jednak pozytywne zmiany życiowe.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś nic nie stanie Ci na przeszkodzie w realizacji planów. Będziesz mieć wiele pomysłów i energii. Wszystko będzie doskonale Ci wychodzić, usłyszysz nawet kilka miłych słów od współpracowników, a może nawet szefa. Wieczorem będziesz w doskonałym humorze, a ktoś może zechcieć postarać się, by jeszcze bardziej umilić Ci czas.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Ktoś może nie wywiązać się z danej obietnicy, przez co znajdziesz się w dość kłopotliwym położeniu. Może to stać się przyczyną pewnych komplikacji. Ta sytuacja odbije się na Twoim samopoczuciu, możesz przez to zmienić swoje wieczorne plany. Prawdopodobnie zechcesz zaszyć się w domu i stracisz ochotę na jakiekolwiek imprezy czy spotkania.

Horoskop dzienny – Wodnik

Z rana możesz być zaskoczona/zaskoczony nieoczekiwanymi problemami z dzieckiem lub pupilem. Na szczęście uda Ci się opanować sytuację, dzięki czemu będziesz mogła/mógł szybko powrócić do swoich obowiązków bez konieczności zamartwiania się. Wieczorem możesz otrzymać propozycję romantycznej kolacji lub wyjścia do kina na seans we dwoje.

Znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy, ma silny wpływ na charakter, i to już od najmłodszych latZodiakalne dzieciaki. Jaki wpływ na charakter dziecka ma znak zodiaku?

Horoskop dzienny – Ryby

Nadmiar obowiązków sprawia, że zaczynasz odczuwać rosnącą irytację. Twój nastrój może odbić się negatywnie na relacjach z bliskimi. Musisz znaleźć trochę czasu na wypoczynek. Spędź kilka chwil na łonie natury. Spacer po parku czy lesie pozwoli Ci odzyskać siły.   

Więcej o: